Dziś są imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Wybierz język:
 12-04-2013 12:31

Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego

W dniach 20-21 kwietnia 2013 r. w Hali Sportowej w Korfantowie odbył się VIII Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego. W sobotę w rywalizacji drużynowej udział wzięły drużyny z Belgii, Francji, Czech i Polski. W niedzielę natomiast rozegrano otwarty turniej indywidualny, w którym udział wzięło ponad 100 zawodników i zawodniczek.  Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody, medale, puchary i pamiątkowe dyplomy. Turniej odbył się w przyjaznej i sportowej atmosferze. Organizatorem turnieju był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Korfantowie przy współudziale Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Opolu oraz wsparciu Banku Spółdzielczego w Prudniku, Anny i Fryderyka Coppin  Fab-Style Sp. z o.o. Tułowice oraz MS POLAND Spółki z o.o z Przydroża Małego.

Przez dwa dni w turnieju rywalizowało ze sobą ponad 160 zawodników. W grach indywidualnych zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali: Marek Kądziela z UKS Polfin Oświęcim (kat. open), Aleksandra Nowak z LZS Victoria Chróścice (kat. kobiety) oraz Oldrich Vrtal z Frydlandt Czechy (kat. weterani). Natomiast tegoroczny Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego w kategorii drużynowej zwyciężyła grupa UKS 12 Wrocław.

 

 

POZOSTAŁE WYNIKI

 

Turniej drużynowy:

1 UKS 12 Wrocław

2 ULKS Tajfun Ligota Łabędzka

3 UKS Polfin Oświęcim

4 Granit Strzelin

5 AZS PWSZ Nysa I

6 LUKS MGOKSiR Korfantów I

7-8  Bass Sambre(Belgia)

AZS PWSZ Nysa II

     9-12 Avion I (Francja)

             UKS Wolej Ruda Śląska

             KS Naprzód Borucie

             LUKS MGOKSiR Korfantów III

   13-16 Betune (Francja)

             Frydlandt( Czechy)

             Avion II (Francja)

             LUKS MGOKSiR Korfantów II

 

Open:

1 Marek Kądziela

2 Aurelien Szulkowski (Belgia)

3 Steve Bouvenisty ( Belgia)

4 Frederic Anciaux (Belgia)

5-6  Julien Dehaes ( Belgia)

Stanisław Sójka

       7-8  Piotr Bereziuk

Lukas Svoboda (Czechy)

      9-12 Remigiusz Jamróz

              Oldrich Vrtal ( Czechy)

              Piotr Brożek

              Piotr Oleś

     13-16 Bogusław Szandała

               Błażej Cioch

               Szymon Budkiewicz

               Grzegorz Jaskulski

    17-24 Artur Grela

              Thomas Bono(Francja)

              Kamil Durak

              Nicolas Badoux (Francja)

              Jurij Fomin

              Jerzy Kasperowicz

              Maciej Sinicki

              Teddy Mobarek (Francja)

    25-32 Witold Buczyński

              Wojciech Głuszek

               Valentin Rainguez (Francja)

               Kacper Sobczyk

               Matthieu Catez (Francja)  

               Patryk Gamrot

               Szczepan Szczepaniak

               Damian Wojtyła

     33-48 Jakub Cyndera

               Paweł Grela

               Igor Dąbrowski

               Daniel Morawiec

               Vojtich Blahut (Czechy)  

               Maciej Kijak

               Anthony Caron (Francja)

               Klaudiusz Krąpiec

               Dawid Połoszczański

               Jacek Barański

               Dominik Bartoszek

               Mateusz Burkacki

               Krzysztof Albrycht

               Morgan Depoorter (Francja)

               Marcin Kozubek

               Remigiusz Wachowski

49-62  Francis Leroy (Francja)

Artur Badura

Marc Vasseur (Francja)

Michał Polak

Frederic Boussier (Francja)

Mateusz Gamrot

Marcin Bula

Artur Bomba

Dariusz Zonenberg

Marcin Tomaszczuk

Krzesimir Kleszcz

Daniel Blahut (Czechy)

Adam Maksym

Patryk Marsalik (Czechy)

 

Kobiety:

1 Aleksandra Nowak

2 Maria Hrahova ( Czechy)

3 Karolina Zając

4  Anna Kurek

5-6  Beata Łacny

        Magda Kozubek

7-8  Marta Sinicka

Anna Gosztyła

      9-12 Paulina Poźniak

              Elodie Korczak (Francja)

              Wiktoria Szymura

Julia Wójcik

         13.Natalia Kasperowicz

 

Weterani:

1 Oldrich Vrtal (Czechy)

2 Jurij Fomin

3 Eric Valdeman ( Francja)

4 Ryszard Sarna

5-6. Marek Skiba

       Artur Ikoniak

7-8. Raynald Jasica (Francja)

       Grzegorz Jaskulski

      9-12.Krzysztof Gąsior

              Wojciech Krzyżanowski

              Patrick Dupont

              Otto Janke

   13-16. Witold Kula

              Wacław Marchalewicz

              Alain Boussier (Francja)

              Zdzisław Kleszcz

  17-19. Edward Kozubek

             Zbigniew Bartkiewicz

             Dariusz Zonenberg                 

100_4118.jpeg 100_4200.jpeg 100_4114.jpeg