Dziś są imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
Wybierz język:
 24-07-2006 12:33

Wyniki gminnych konkursów i turniejów

GMINNE KONKURSY I TURNIEJE
ROK SZKOLNY 2005/2006
 
SZKOŁY PODSTAWOWE
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
 
 
Konkurs J. Niemieckiego - 10 styczeń 2006
Skład Komisji: Przewodniczący – Aneta Heda; Członkowie: Grażyna Bober, Patrycja Uliczka.
Wyniki Konkursu:
1.
Denis Hauschild
Rzymkowice
34,2
2.
Andrzej Raczek
Przechód
20
3.
Karolina Kotlińska
Korfantów
15
4.
Patrycja Czajka
Korfantów
1,6
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał 80 % możliwych do zdobycia punktów, Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji Wojewódzkich.
 
 
XXXVIII Wojewódzki Konkurs Matematyczny - 01 luty 2006
Skład Komisji: Przewodniczący – Roman Andryiszyn; Członkowie: Maria Babuśka, Beata Swaciak.
Wyniki Konkursu:
1.
Szczepan Gąsior
Ścinawa Mała
35
2.
Agnieszka Wolak
Korfantów
30
3.
Magdalena Grzywa
Rzymkowice
22,5
4.
Tomasz Szczygielski
Korfantów
20
5.
Ewelina Tokarz
Ścinawa Mała
7,5
6.
Ewelina Gałązka
Włodary
5
7.
Magdalena Skrzetuska
Korfantów
5
8
Kamil Ostrowski
Przechód
5
9
Dorota Piotrowska
Gryżów
2,5
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał 50 % możliwych do zdobycia punktów, Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
 
 
XXX Konkurs Polonistyczny - 02 luty 2006
Skład Komisji: Przewodnicząca – Katarzyna Sokół; Członkowie: Bożena Porąbka, Aurelia Walczuk.
Wyniki Konkursu:
1.
Ewelina Gałązka
Włodary
64,1
2.
Joanna Kolanko
Gryżów
61,5
3.
Magdalena Grzywa
Rzymkowice
53,9
5.
Piotr Nosal
Ścinawa Mała
51,3
4.
Szczepan Gąsior
Ścinawa Mała
43,6
6.
Maciej Kuster
Korfantów
43,6
7.
Kamil Ostrowski
Przechód
41
8.
Marcin Gala
Korfantów
35,9
9.
Agnieszka Wolak
Korfantów
28,2
Do udziału w eliminacjach wojewódzkich Komisja Gminna wytypowała: Ewelinę Gałązkę i Joannę Kolanko. Wytypowani nie zostali zakwalifikowani przez Komisję Wojewódzką do eliminacji wojewódzkich.
 
 
Konkurs Techniczny – 06 luty 2006
Skład Komisji: Przewodniczący – Teresa Kozubek, Członkowie: Danuta Ziółkowska, Barbara Płuciennik-Honysz.
Wyniki Konkursu:
1.
Maciej Kuster
Korfantów
78,5
2.
Grzegorz Kolanko
Ścinawa Mała
47,7
3.
Piotr Nosal
Ścinawa Mała
46,2
4.
Sybilla Daniel
Przechód
44,6
5
Maurycy Pietrzycki
Korfantów
40
6
Maciej Sinicki
Korfantów
35,4
Do udziału w eliminacjach wojewódzkich Komisja Gminna wytypowała: Macieja Kustera, który na szczeblu wojewódzkim uzyskał tytuł laureata.
 
 
IV Konkurs Przyrodniczy – 14 luty 2006
Skład Komisji: Przewodnicząca – Agnieszka Murynowicz, Członkowie: Zofia Kopaczuk, Dorota Łapot.
Wyniki Konkursu:
1.
Tomasz Szczygielski
Korfantów
56
2.
Maciej Kuster
Korfantów
48
3.
Marcin Gala
Korfantów
44
4.
Daniel Kubas
Gryżów
40
5.
Piotr Nosal
Ścinawa Mała
40
6.
Patrycja Tyczyńska
Włodary
40
7.
Szczepan Gąsior
Ścinawa Mała
36
8.
Krzysztof Saga
Przechód
32
9.
Amanda Dziony
Rzymkowice
24
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby możliwych do zdobycia punktów, Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
 
 
Konkurs Języka Angielskiego - 08 marzec 2006
Skład Komisji: Przewodniczący – Edward Krawecki; Członkowie: Ewa Gulka, Małgorzata Kamińska.
Wyniki Konkursu:
1.
Maciej Kuster
Korfantów
58
2.
Izabela Wilk
Korfantów
33
3.
Marcin Gala
Korfantów
17
4.
Szczepan Gąsior
Ścinawa Mała
42
5.
Piotr Nosal
Ścinawa Mała
42
6.
Ewelina Gałązka
Ścinawa Mała
33
7.
Joanna Kolanko
Gryżów
8
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby możliwych do zdobycia punktów, Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
 
 
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - 03 kwiecień 2006
Skład Komisji: Przewodniczący – Piotr-Arkadiusz Krzywicki; Członkowie: Danuta Źółkowska, Marcin Konarski.
W turnieju startowały 3 osobowe drużyny z Korfantowa, Przechodu, Rzymkowic i Włodar w następujących składach:
I m.
Maurycy Pietrzycki
Korfantów
Kewin Kozioł
Denis Dobski
II m.
Ewelina Gałązka
Włodary
Robert Kmiecik
Piotr Piotrowski
III m
Patryk Fraj
Rzymkowice
Damian Krasoń
Kamil Fiedler
IV m.
Dominika Reszka
Przechód
Michał Babicz
Sybilla Daniel
Drużyna z Korfantowa jako zwycięzca zakwalifikowana została do turnieju powiatowego, gdzie zdobyła I miejsce i zakwalifikowała się do szczebla wojewódzkiego. Eliminacjach wojewódzkich zajęła VII miejsce..
 
 
Konkurs Ortograficzny - 26 kwiecień 2005
Skład Komisji: Przewodniczący – Krystyna Kowalska; Członkowie: Krystyna Wichary, Jadwiga Fudalej.
Wyniki Konkursu:
1.
Karolina Mande
Korfantów
98,4
2.
Karolina Banera
Korfantów
97,5
3.
Stefania Kyczka
Rzymkowice
96,7
4.
Paulina Jarosik
Ścinawa Mała
91,8
5.
Aneta Kuc
Rzymkowice
90,1
6.
Nicol Luda
Przechód
84,4
7.
Ewelina Stalska
Włodary
83,6
8.
Paweł Szwamberg
Gryżów
83,6
9.
Jakub Czajkowski
Ścinawa Mała
82
10.
Dajana Placheta
Przechód
77
11.
Anna Wierzelewska
Korfantów
77
12.
Anna Pomietło
Gryżów
70,5
13.
Natalia Tyczyńska
Włodary
58
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie napisał pracy bezbłędnie (warunek regulaminowy), Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
 
 
II Gminny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I –III pod hasłem „POLSKA POEZJA DZIECIĘCA – 12 maja 2005
Skład Komisji: Przewodniczący - Radosław Marcinkiewicz; Członkowie: Ewa Maj – Szczygielska, ,Agnieszka Andrejszyn
Wyniki Konkursu:
1.
Krzysztof Wilk
KLASA I
Ścinawa Mała
I m
2.
Dominika Przyklenk
Przechód
II m
3.
Denis Brzank
Rzymkowice
III m
4.
Angelika Mistarz
Korfantów, SF Puszyna
wyróżnienie
5.
Przemysław Rembacz
Ścinawa Mała
6.
Marcel Preussner
Korfantów, SF Puszyna
1.
Aleksandra Łozowicka
KLASA II
Korfantów, SF Puszyna
I m
2.
Aleksandra Gąsiorek
Gryżów
II m
3.
Karolina Konarska
Ścinawa Mała
III m
4.
Luiza Luchowska
KLASA II
Ścinawa Mała
wyróżnienie
5.
Wiktoria Strąbek
Włodary
6.
Dominika Topolnicka
Przechód
7.
Krzysztof Sporek
Rzymkowice
1.
Agata Salamon
KLASA III
Ścinawa Mała
I m
2.
Marta Bednarska
Korfantów, SF Puszyna
II m
3.
Laura Kozioł
Korfantów, SF Puszyna
III m
4.
Dorota Buszyńska
Korfantów, SF Puszyna
wyróżnienie
5.
Stefania Kyczka
Rzymkowice
6.
Katarzyna Sypień
Włodary


GIMNAZJA
 

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi

 
Konkurs Języka Niemieckiego - 6 styczeń 2006
Skład Komisji: Przewodniczący – Ireneusz Misztal; Członkowie: Grażyna Bober, Patrycja Uliczka.
Wyniki Konkursu:
1.
Karol Raczek
Korfantów
57 + 9
2.
Aneta Gabriel
Korfantów
57 + 6
3.
Sebastian Pollok
Korfantów
53
4.
Tomasz Dudek
Korfantów
41
5.
Rafał Hauschild
Korfantów
38
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał 80 % możliwych do zdobycia punktów, Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich. Komisja Wojewódzka po obniżeniu procentowego progu zakwalifikowała Karola Raczka do eliminacji szczebla wojewódzkiego, gdzie uzyskał tytuł finalisty.

 

 
XII Wojewódzki Konkurs Historyczny - 31 styczeń 2006
Skład Komisji: Przewodniczący – Jan Oleksów; Członkowie: Marek Misztal, Marek Wojdyła.
Wyniki Konkursu:
1.
Natalia Grychowska
Korfantów
70,7
2.
Katarzyna Marchocka
Korfantów
60,9
3.
Dominika Frankowska
Ścinawa Mała
52,4
4.
Sylwia Żyrek
Korfantów
47,6
5.
Marzena Suchodolska
Korfantów
47,6
6.
Marta Raczek
Korfantów
45,1
7.
Anna Knapek
Ścinawa Mała
32,9
Do udziału w eliminacjach wojewódzkich Komisja Gminna wytypowała: Natalię Grychowską i Katarzynę Marchocką. Komisja Wojewódzka zakwalifikowała tylko Natalię Grochowską, która uzyskała tytuł finalisty.

 

 
VI Wojewódzki Konkurs Polonistyczny - 03 luty 2006
Skład Komisji: Przewodniczący – Marek Wojdyła; Członkowie: Radosław Marcinkiewicz, Józefa Frukacz.
Wyniki Konkursu:
1.
Natałia Kurianowicz
Ścinawa Mała
62,5
2.
Anna Frukacz
Ścinawa Mała
59,3
3.
Katarzyna Marchocka
Korfantów
53,1
4.
Elżbieta Zając
Korfantów
50
5.
Marta Poluchowska
Korfantów
46,8
6.
Izabela Kucharzak
Korfantów
46,8
7.
Marzena Suchodolska
Korfantów
21,8
Do udziału w eliminacjach wojewódzkich Komisja Gminna wytypowała: Natalię Kurianowicz. Wytypowana nie została zakwalifikowana przez Komisję Wojewódzką do eliminacji wojewódzkich.

 

 
Konkurs Techniczny - 06 luty 2005
Skład Komisji: Przewodniczący – Teresa Kozubek; Członkowie: Danuta Ziółkowska, Barbara Płuciennik-Honysz.
Wyniki Konkursu:
1.
Szczepan Szczepaniak
Korfantów
80
2.
Michał Błaszczuk
Korfantów
71,4
3.
Paweł Gorczyca
Ścinawa Mała
70
4.
Patryk Jędrzejak
Korfantów
68,6
5.
Łukasz Białomazur
Ścinawa Mała
67,1
6.
Izabela Kucharzak
Korfantów
62,9
7.
Marek Ziółkowski
Korfantów
37,1
Do udziału w eliminacjach wojewódzkich został zakwalifikowany Szczepan Szczepaniak gdzie uzyskał tytuł finalisty.

 
  
 

 
VI Konkurs Biologiczny - 07 luty 2006
Skład Komisji: Przewodnicząca –Jolanta Falkowska; Członkowie: Marzena Zawadzka Maćków, Agnieszka Marynowicz.
Wyniki Konkursu:
1.
Natalia Grychowska
Korfantów
83,3
2.
Dominika Frankowska
Ścinawa Mała
76,6
3.
Katarzyna Marchocka
Korfantów
73,3
4.
Iwona Wolak
Korfantów
63,3
5.
Łukasz Białomazur
Ścinawa Mała
63,3
6.
Kamila Bylica
Korfantów
56,6
7.
Karolina Macan
Korfantów
50
Do udziału w eliminacjach wojewódzkich Komisja Gminna wytypowała: Natalię Grychowską, Dominikę Frankowską, i Katarzynę Marchocką Wytypowani nie zostali zakwalifikowani przez Komisję Wojewódzką do eliminacji wojewódzkich.

  Dsc09325.jpeg Dsc09326.jpeg Dsc09331.jpeg Dsc09336.jpeg

 
IV Wojewódzki Konkurs Geograficzny - 08 luty 2006
Skład Komisji: Przewodniczący – Ireneusz Misztal; Członkowie: Barbara Skiba, Jolanta Grzegorzewicz.
Wyniki Konkursu:
1.
Katarzyna Marchocka
Korfantów
47,5
2.
Dawid Daniel
Korfantów
46
3.
Iwona Wolak
Korfantów
31,5
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał 70 % możliwych do zdobycia punktów, Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.

 

 
IV Wojewódzki Konkurs Fizyczny - 10 luty 2006
Skład Komisji: Przewodniczący – Ireneusz Misztal; Członkowie: Maria Marchocka, Mariusz Wojczyszyn.
Wyniki Konkursu:
1.
Natalia Grychowska
Korfantów
65
2.
Marta Poluchowska
Korfantów
55
3.
Łukasz Pachuta
Ścinawa Mała
45
4.
Paweł Gorczyca
Ścinawa Mała
45
5.
Maria Michór
Korfantów
35
6.
Anna Kanteluk
Korfantów
30
7.
Marzena Suchodolska
Korfantów
10
Do udziału w eliminacjach wojewódzkich Komisja Gminna nikogo nie wytypowała.

 

 
V Wojewódzki Konkurs Matematyczny - 15 luty 2006
Skład Komisji: Przewodniczący – Ryszard Lorenc; Członkowie: Danuta Korzeniowska, Aldona Stępniewicz.
Wyniki Konkursu:
1.
Natalia Grychowska
Korfantów
39,5
2.
Paulina Leicht
Ścinawa Mała
36,8
3.
Marta Poluchowska
Korfantów
27,6
4.
Dawid Daniel
Korfantów
23,7
5.
Katarzyna Marchocka
Korfantów
21,1
6.
Lukasz Białomazur
Ścinawa Mała
21,1
7.
Anna Kanteluk
Korfantów
10,5
Do udziału w eliminacjach wojewódzkich Komisja Gminna nikogo nie wytypowała.

 

 
VI Konkurs Chemiczny – 24 luty 2006
Skład Komisji: Przewodniczący – Ireneusz Misztal; Członkowie: Marzena Zawadzka-Maćków, Jolanta Flakowska.
Wyniki Konkursu:
1.
Maria Michór
Korfantów
63
2.
Natalia Grychowska
Korfantów
53
3.
Weronika Rupniewska
Korfantów
53
4.
Marta Czech
Korfantów
37
5.
Anna Kanteluk
Korfantów
23
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów, Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.

 
 

 
Konkurs Języka Angielskiego – 15 marzec 2006
Skład Komisji: Przewodniczący – Aleksandra Yatsyga; Członkowie:, Ewa Gulka, Zuzanna Gruszeczka.
Wyniki Konkursu:
1.
Katarzyna Marchocka
Korfantów
81,8
2.
Marta Czech
Korfantów
63,6
3.
Michał Jachwak
Korfantów
60,6
4.
Natalia Kurianowicz
Ścinawa Mała
57,5
5.
Szczepan Szczepaniak
Korfantów
57,5
6.
Magda Paraszczuk
Korfantów
51,5
7.
Paulina Leicht
Ścinawa Mała
45,4
Do udziału w eliminacjach wojewódzkich Komisja Gminna wytypowała Katarzynę Marchocką, która uzyskała tytuł finalisty.

 

 
Ogólnopolski Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - 03 kwiecień 2006
Skład Komisji: Przewodniczący – Piotr-Arkadiusz Krzywicki; Członkowie: Danuta Źółkowska, Marcin Konarski.
W turnieju startowała 3 osobowa drużyna z Korfantowa, którą Komisja zakwalifikowała do turnieju powiatowego.
Drużyna startowała w składzie:
1.
Jakub Krzywicki
Korfantów
2.
Paweł Marcinkiewicz
3.
Michał Błaszczuk
W eliminacjach powiatowych I miejsce indywidualnie zajął Jakub Krzywicki. Drużyna zdobywając I miejsce zakwalifikowała się do szczebla wojewódzkiego.
Na szczeblu wojewódzkim I miejsce indywidualnie zdobył Paweł Marcinkiewicz a drużyna zajęła miejsce III