Dziś są imieniny: Jakuba, Krzysztofa, Walentyny
Wybierz język:
 20-09-2007 15:08

Wyniki konkursów i olimpiad szkolnych

III Gminny Konkurs Recytatorski
 
Eliminacje gminne dla uczniów klas I-III  przeprowadzono 11 maja 2007 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Ks. Andrzej Ziółkowski
Członkowie: Agnieszka Andrejszyn, Ks. Wiesław Garbacz
 
Wyniki:
 

Uczeń
Szkoła
Wynik
Opiekun
Klasa I
1. Marta Łuszczyszyn
2. Aleksandra Maćków
3. Mateusz Wołowiec
4. Agnieszka Mariowska
 
Przechód
Puszyna
Puszyna
Puszyna
 
I miejsce
I miejsce
II miejsce
III miejsce
 
Krystyna Wichary
Maria Balik
Jadwiga Fudalej
Maria Balik
Klasa II
1. Katarzyna Woźny
2. Krzysztof Wilk
3. Kamila Buczkowska
4. Angelika Mistarz
 
Puszyna
Ścinawa Mała
Puszyna
Puszyna
 
I miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
 
Bożena Sosulska
Krystyna Tracz
Bożena Sosulska
Jolanta Paszkowska
Klasa III
1. Aleksandra Łozowicka
2. Aleksandra Gąsiorek
3. Krzysztof Sporek
4. Weronika Strąbek
 
Puszyna
Gryżów
Rzymkowice
Włodary
 
I miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
 
Krystyna Krzywicka
Alina Szulikowska
Maria Osiewacz
Joanna Faszczowy
Klasa I
1. Karolina Dyl
2. Sylwia Kucharzak
Klasa II
1. Karolina Jędrzejów
2. Marcelina Pudełek
Klasa III
1. Luisa Luchowska
2. Dominika Topolnicka
 
Ścinawa Mała
Włodary
 
Puszyna
Włodary
 
Ścinawa Mała
Przechód
 
Wyróżnienie
Wyróżnienie
 
Wyróżnienie
Wyróżnienie
 
Wyróżnienie
Wyróżnienie
 
Ewa Sopel
Mariola Dyluś
 
Jolanta Paszkowska
Danuta Zgajewska
 
Julita Gąsior
Alina Płaczek

  5.jpeg 6.jpeg 4.jpeg 7.jpeg 8.jpeg 9.jpeg

Konkurs Ortograficzny

 
Eliminacje gminne dla uczniów klas III przeprowadzono 17 kwietnia 2007 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Krystyna Krzywicka
Członkowie: Krystyna Kowalska, Alina Szulikowska
 
Wyniki:
 

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Justyna Bidzińska
Korfantów
98,2%
Krystyna Krzywicka
2.
Klaudia Faltyn
Ścinawa Mała
93,6%
 Monika Czajkowska
3.
Julia Goliasz
Rzymkowice
90,0%
 Maria Osiewacz
4.
Katarzyna Hutnik
Korfantów
85,5%
 Elżbieta Kubiak
5.
Rafał Reszka
Przechód
84,5%
Alina Płaczek 
6.
Katarzyna Babuśka
Włodary
84,5%
 Joanna Fastowy
7.
Joanna Hudyma
Gryżów
81,8%
 Alina Szulikowska
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała  do eliminacji wojewódzkich.

   IMG_0001.jpeg IMG_0002.jpeg   IMG_0004.jpeg

Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
 
Eliminacje gminne dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych przeprowadzono 16 kwietnia 2007 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Piotr Krzywicki
Członkowie: Danuta Ziółkowska, Grzegorz Łaszczewski
 
Wyniki gimnazjów:
 
Placówka
Skład
drużyny
Wynik końcowy drużynowy
Opiekun
ZS Gimnazjum w
Korfantowie
 
1. Michał Błaszuk
2. Szczepan Szczepaniak
3. Dawid Chmurzewski
 
I miejsce
 
Piotr Krzywicki
 
W punktacji indywidualnej I miejsce zdobył   Michał Błaszczuk.
 
 
 Wyniki szkół podstawowych:
 

Placówka
Skład
drużyny
Wynik końcowy drużynowy
Opiekun
SP Korfantów
1.      Daniel Iwach
2.      Daniel Sokołowski
3.      Wojtek Gala
I
Danuta Ziółkowska
SP Rzymkowice
1.      Damian Krasoń
2.      Kamil Fiedler
3.      Patryk Fraj
II
Arkadiusz Krzywicki
SP Włodary
1.      Dominik Bernacki
2.      Izabela Szelwach
3.      Robert Kmiecik
III
Marcin Konarski
SP Przechód
1.      Michał Babicz
2.      Angelika Grzych
3.      Patrycja Hoffman
IV
Grzegorz Łasazczewski

 
W punktacji indywidualnej I miejsce zdobył uczeń Szkoły Podstawowej w Rzymkowicach Damian Krasoń.

  DSCF4768.jpeg DSCF4781.jpeg DSCF4793.jpeg DSCF4799.jpeg DSCF4801.jpeg DSCF4831.jpeg


 Konkurs chemiczny

 
Eliminacje gminne dla gimnazjalistów przeprowadzono 9 marca 2007 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Jolanta Flakowska
Członkowie: Marzena Zawadzka-Maćków, Izabela Żukowska
 
Wyniki:
 

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Kamil Bernacki
Korfantów
76
Marzena Zawadzka-Maćków
2.
Izabela Kucharzak
Korfantów
60
Jolanta Flakowska
3.
Dominika Frankowska
Ścinawa Mała
60
Izabela Żukowska
4.
Katarzyna Gorczyca
Ścinawa Mała
53
Izabela Żukowska
5.
Anna Markowska
Korfantów
50
Marzena Zawadzka-Maćków
6.
Karolina Ziółkowska
Korfantów
40
Marzena Zawadzka-Maćków
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.

  068.jpeg 069.jpeg 070.jpeg

 


 


Wojewódzki Konkurs Fizyczny
 
Eliminacje gminne dla gimnazjalistów przeprowadzono 23 lutego 2007 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Ireneusz Misztal
Członkowie: Teresa Michel Maria Marchocka.
Wyniki:
 

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Dominika Frankowska
Ścinawa Mała
60
T. Michel
2
Marta Korzeniowska
Korfantów
60
M. Marchocka
3
Patryk Jędrzejak
Korfantów
55
M. Marchocka
4
Dawid Daniel
Korfantów
50
M. Marchocka
5
Katarzyna Gorczyca
Ścinawa Mała
45
T. Michel
6
Anna Markowska
Korfantów
40
M. Marchocka
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.

  IMG_0459.jpeg IMG_0460.jpeg IMG_0461.jpeg IMG_0462.jpeg

 


 

 
Konkurs Języka Angielskiego.
Eliminacje gminne dla szkół podstawowych przeprowadzono 21 lutego 2007 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Aleksandra Yatsyga
Członkowie: Ireneusz Misztal, Małgorzata Kamińska.
Wyniki:
 

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Izabela Szelwach
Włodary
50
Magdalena Laskowska
2
Mateusz Dziedzic
Korfantów
50
Aleksandra Yatsyga
3
Bartek Kucharz
Korfantów
42
Aleksandra Yatsyga
4
Daniel Kubas
Gryżów
42
Małgorzata Kamińska
5
Denis Kulig
Ścinawa Mała
42
Małgorzata Kamińska
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.

angielski SP1.jpeg angielski SP2.jpeg angielski SP.jpeg  


 

Konkurs Przyrodniczy.

 
Eliminacje gminne dla szkół podstawowych przeprowadzono 20 lutego 2007 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Dorota Łapot
Członkowie: Anna Szejdewik, Ewa Sopel.
Wyniki:
 

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Paweł Korzeniowski
Korfantów
88
Anna Szejdewik
2
Marek Niewiadomski
Korfantów
68
Anna Szejdewik
3
Kamil Fiedler
Rzymkowice
60
Celina Słodkowska - Sporek
4
Daniel Kubas
Gryżów
56
Dorota Łapot
5
Daniel Sybilla
Przechód
52
Elżbieta Buczkowska
6
Mateusz Bieda
Ścinawa Mała
44
Ewa Sopel
7
Izabela Szelwach
Włodary
40
Marcin Konarski
Komisja Gminna wytypowała do eliminacji wojewódzkich ucznia wymienionego w pozycji 1.

przyrodniczy SP1.jpeg przyrodniczy SP2.jpeg przyrodniczy SP.jpeg

 


 

Konkurs Techniczny.

 
Eliminacje gminne dla gimnazjalistów przeprowadzono 19 lutego 2007 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Piotr Arkadiusz Krzywicki
Członkowie: Ireneusz Misztal, Danuta Ziółkowska.
Wyniki:
 

Lp.
Uczeń
Szkoła
Ilość uzyskanych punktów
Opiekun
1
Błaszczuk Michał
Korfantów
42
Ziółkowska Danuta
2
Szczepaniak Szczepan
Korfantów
24
Ziółkowska Danuta
3
Szczygielski Tomasz
Korfantów
5
Ziółkowska Danuta
Komisja Gminna wytypowała do eliminacji wojewódzkich ucznia wymienionego w pozycji 1.

  
 
Konkurs Techniczny.
 
Eliminacje gminne dla szkół podstawowych przeprowadzono 19 lutego 2007 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Piotr Arkadiusz Krzywicki
Członkowie: Ireneusz Misztal, Danuta Ziółkowska.
Wyniki:
 

Lp.
Uczeń
Szkoła
Ilość uzyskanych punktów
Opiekun
1
Karolina Bartków
Korfantów
42
Krzywicki Piotr
Komisja Gminna wytypowała do eliminacji wojewódzkich ucznia wymienionego w pozycji 1.

techniczny SP+G1.jpeg techniczny SP+G2.jpeg techniczny SP+G.jpeg


 

Konkurs Matematyczny

 
Eliminacje gminne dla gimnazjalistów przeprowadzono 17 lutego 2007 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Ryszard Lorenc
Członkowie: Małgorzata Hetmańska, Danuta Korzeniowska
Wyniki:
 

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Dominika Frankowska
Ścinawa Mała
61
Ryszard Lorenc
2
Marta Korzeniowska
Korfantów
32
Małgorzata Hetmańska
3
Michał Błaszczuk
Korfantów
27
Małgorzata Hetmańska
4
Szczepan Szczepaniak
Korfantów
24
Małgorzata Hetmańska
5
Anna Stolarczyk
Ścinawa Mała
22
Ryszard Lorenc
6
Dawid Daniel
Korfantów
22
Aldona Stępniewicz
Komisja Gminna wytypowała do eliminacji wojewódzkich uczennicę wymienioną w pozycji 1.

matematyczny G1.jpeg matematyczny G2.jpeg matematyczny G.jpeg


 

Konkurs Polonistyczny.

 
Eliminacje gminne dla gimnazjalistów przeprowadzono 16 lutego 2007 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Marek Wojdyła
Członkowie: Grażyna Piotrowska, Stanisława Faron – Mroczko.
Wyniki:
 

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Dominika Frankowska
Ścinawa Mała
65
Agnieszka Pieczara
2
Izabela Kucharzak
Korfantów
54
Grażyna Piotrowska
3
Katarzyna Gorczyca
Ścinawa Mała
52
Stanisława Faron – Mroczko
4
Szczepan Szczepaniak
Korfantów
48
Radosław Marcinkiewicz
5
Michał Błaszczuk
Korfantów
33
Radosław Marcinkiewicz
6
Patryk Jędrzejak
Korfantów
29
Grażyna Piotrowska
Komisja Gminna wytypowała do eliminacji wojewódzkich uczennicę wymienioną w pozycji 1.

  P1010232.jpeg P1010233.jpeg P1010234.jpeg


Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

 
Eliminacje gminne dla uczniów szkół podstawowych przeprowadzono 15 lutego 2007 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Katarzyna Sokół
Członkowie: Agnieszka Andrejszyn Agnieszka Domańska.
Wyniki:
 

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Aleksandra Bednarska
Korfantów
64,5
J. Fudali
2
Bartosz Kucharz
Korfantów
58
J. Fudali
3
Mateusz Bieda
Ścinawa Mała
58
A. Pieczara
4
Robert Kmiecik
Włodary
54,8
B. Porąbka
5
Sybilla Daniel
Przechód
45,1
A. Walczuk
6
Magdalena Litowińska
Gryżów
38,7
A. Krzysztofek
7
Aneta Piechowiak
Rzymkowice
32,2
K. Sokół
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.

  Polonistyczny S. podstawowe 1.jpeg Polonistyczny S. podstawowe 2.jpeg Polonistyczny S. podstawowe 3.jpeg


XIII Wojewódzki Konkurs Historyczny
 
Eliminacje gminne dla gimnazjalistów przeprowadzono 14 lutego 2007 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Marek Misztal
Członkowie: Jan Oleksów Marek Wojdyła.
Wyniki:
 

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Dominika Frankowska
Ścinawa Mała
44
J. Oleksów
2
Anna Stolarczyk
Ścinawa Mała
29
J. Oleksów
3
Anna Markowska
Korfantów
28
Marek Misztal
4
Sylwia Zyrek
Korfantów
20
Marek Misztal
5
Katarzyna Skrzetuska
Korfantów
15
Marek Misztal
6
Krystyna Yatsyga
Korfantów
12
Marek Misztal
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.

konk. historyczny 1.jpeg konk. historyczny 2.jpeg konk. historyczny 3.jpeg  


VII Konkurs Geograficzny
 
Eliminacje gminne dla gimnazjalistów przeprowadzono 13 lutego 2007 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Ireneusz Misztal
Członkowie: Barbara Skiba, Jolanta Woźniak
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Dominika Frankowska
Ścinawa Mała
76,5
J.Woźniak
2
Iwona Wolak
Korfantów
55
B. Skiba
3
Dawid Daniel
Korfantów
52
B. Skiba
4
Dominika Głogowska
Ścinawa Mała
30
J.Woźniak
Komisja Gminna wytypowała do eliminacji wojewódzkich uczennicę wymienioną w pozycj 1.
 

geograficzny 1.jpeg geograficzny 2.jpeg geograficzny 3.jpeg

 



Konkurs Języka Angielskiego

 

Eliminacje gminne dla gimnazjalistów przeprowadzono 23 stycznia 2007 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Oleksandra Yatsyga
Członkowie: Ewa Gulka, Eulalia Woźniak
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Patryk Jędrzejak
Korfantów
65
O Yatsyga
2
Kamil Bernacki
Korfantów
61
O Yatsyga
3
Szczepan Szczepaniak
Korfantów
52
O Yatsyga
4
Sylwia Żyrek
Korfantów
52
O Yatsyga
5
Dominika Frankowska
Ścinawa Mała
43
Eulalia Woźniak
6
Anna Stolarczyk
Ścinawa Mała
30,4
Eulalia Woźniak
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
 
P1010211.jpeg P1010212.jpeg P1010214.jpeg


 
Konkurs Matematyczny
 
Eliminacje gminne dla uczniów szkół podstawowych przeprowadzono 20 stycznia 2007 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Maria Babuśka
Członkowie: Grzegorz Łaszczewski, Ryszard Lorenc
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Daniel Kubas
Gryżów
67,5
Stanisława Zając
2
Robert Kmiecik
Włodary
65
Maria Babuśka
3
Marek Niewiadomski
Korfantów
50
Maria Marchocka
4
Sybilla Daniel
Przechód
42,5
G. Łaszczewski
5
Mateusz Bieda
Ścinawa Mała
25
Teresa Michel
Komisja Gminna wytypowała do eliminacji wojewódzkich trzech uczniów wymienionych w pozycjach 1, 2, 3.
 

 
Konkursu Języka Niemieckiego
Eliminacje gminne dla gimnazjalistów przeprowadzono 16 stycznia 2007 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Ireneusz Misztal
Członkowie: Grażyna Bober, Patrycja Uliczka
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Tomasz Dudek
Korfantów
38
P. Uliczka
2
Sandra Przyklenk
Korfantów
35
G. Bober
3
Rafał Hauschild
Korfantów
31
P. Uliczka
4
Dawid Daniel
Korfantów
7
P. Uliczka
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów, Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji Wojewódzkich.
 

Konkursu Biologiczny
 
Eliminacje gminne dla gimnazjalistów przeprowadzono 13 stycznia 2007 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Jolanta Flakowska
Członkowie: Marzena Zawadzka-Maćków, Anna Żyrek
 
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Dominika Frankowska
Ścinawa Mała
60
A. Żyrek
2
Dominika Głogowska
Ścinawa Mała
47
A. Żyrek
3
Katarzyna Skrzetuska
Korfantów
40
J. Flakowska
4
Dominik Socha
Korfantów
37
J. Flakowska
5
Iwona Wolak
Korfantów
37
M. Zawadzka-Maćków
6
Karolina Ziółkowska
Korfantów
37
M. Zawadzka-Maćków
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów, Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji Wojewódzkich.
 
P1010201.jpeg P1010202.jpeg P1010203.jpeg

Wyniki Konkursu Języka Niemieckiego
Eliminacje gminne dla uczniów szkół podstawowych przeprowadzono 11 stycznia 2007 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Aneta Heda
Członkowie: Grażyna Bober, Patrycja Uliczka
 
Wyniki:
 

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Mateusz Tohma
Rzymkowice
16
A. Heda
2
Dominika Reszka
Przechód
14
A. Heda
3
Karolina Banera
Korfantów
0
G. Bober
4
Marek Zura
Korfantów
0
P. Uliczka
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał 80 % możliwych do zdobycia punktów, Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji Wojewódzkich.

  1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg