Dziś są imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
Wybierz język:
 13-03-2008 10:10

Wyniki eliminacji miejsko-gminnych konkursów przedmiotowych

ELIMINACJE MIEJSKO-GMINNE KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (SP) i GIMNAZJÓW (G)
rok szkolny 2007/08
 
1. Wojewódzki Konkurs Informatyczny – 7 stycznia 2008 r.
 
Nie odbył się – nie przeprowadzono eliminacji w szkołach.
 
2. Wojewódzki Konkurs Techniczny (SP) – 7 stycznia 2008 r.
 
Nie odbył się – po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych nikt nie uzyskał 80% możliwych do zdobycia punktów.
 
3. Wojewódzki Konkurs Techniczny (G) – 7 stycznia 2008 r.
 
Nie odbył się – po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych nikt nie uzyskał 80% możliwych do zdobycia punktów.
 
4. Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego (SP) – 8 stycznia 2008 r.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Aneta Heda
Członkowie: Elżbieta Rauch, Szczepan Rosiński
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Wirginia Spicki
Przechód
88
A. Heda
Komisja Gminna wytypowała do eliminacji wojewódzkich wymienioną uczennicę, która została zakwalifikowana przez Komisję Wojewódzką do szczebla wojewódzkiego.
 
P1010897.jpeg P1010898.jpeg P1010899.jpeg
5. Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego (G) – 9 stycznia 2008 r.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Marek Misztal
Członkowie: Patrycja Uliczka, Aleksandra Yatsyga
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Sandra Przyklenk
Korfantów
60,4
P. Uliczka
Z uwagi na fakt, że uczennica nie uzyskała 85 % możliwych do zdobycia punktów, Komisja Gminna nie wytypowała uczennicy do eliminacji wojewódzkich.
 
 
 
 
 
 
6. Wojewódzki Konkurs Polonistyczny (SP) – 10 stycznia 2008 r.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Katarzyna Sokół
Członkowie: Józefa Frukacz, Agnieszka Andejszyn
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Agnieszka Arendarczyk
Korfantów
65
A. Andrejszyn
2
Magdalena Kmiecik
Włodary
60
B. Porąbka
3
Karolina Mende
Korfantów
55
A. Andrejszyn
4
Nikola Deszczka
Rzymkowice
53
K Sokół
5
Dominik Bernacki
Włodary
46
B. Porąbka
6
Amadeusz Bułka
Włodary
44
B. Porąbka
7
Magdalena Hołyńska
Ścinawa Mała
44
J. Frukacz
Z uwagi na fakt, że żaden z uczniów nie uzyskała 85 % możliwych do zdobycia punktów, Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
 
Konkurs10.01.08 r. 002.jpeg Konkurs10.01.08 r. 003.jpeg Konkurs10.01.08 r. 007.jpeg
7. Wojewódzki Konkurs Chemiczny (G) – 10 stycznia 2008 r.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Marek Misztal
Członkowie: Jolanta Flakowska, Marzena Zawadzka-Maćków
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Izabela Cwynar
Korfantów
53
M. Zawadzka-Maćków
Z uwagi na fakt, że uczennica nie uzyskała 85 % możliwych do zdobycia punktów, Komisja Gminna nie wytypowała uczennicy do eliminacji wojewódzkich.
 
P1060748.JPG chemia.jpeg
8. Wojewódzki Konkurs Matematyczny (G) – 14 stycznia 2008 r.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Małgorzata Hetmańska
Członkowie: Aldona Stępniewicz, Danuta Korzeniowska
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Jakub Łaszczewski
Korfantów
27
D. Korzeniowska
Z uwagi na fakt, że uczeń nie uzyskał 85 % możliwych do zdobycia punktów, Komisja Gminna nie wytypowała ucznia do eliminacji wojewódzkich.
 
 
DSCF0519.JPG matematyka.jpeg DSCF0510.JPG matematyka.jpeg  
 
9. Wojewódzki Konkurs Matematyczny (SP) – 14 stycznia 2008 r.
 
Skład Komisji:
 
Przewodniczący: Grzegorz Łaszczewski
Członkowie: Stanisława Zając, Szczepan Rosiński
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Radosław Niemiec
Gryżów
45
S. Zając
2
Kamil Fiedler
Przechód
28
G. Łaszczewski
Z uwagi na fakt, że żaden z uczniów nie uzyskał 85 % możliwych do zdobycia punktów, Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
 
P1010907.jpeg P1010910.jpeg P1010912.jpeg
10. Wojewódzki Konkurs Biologiczny (G) – 15 stycznia 2008 r.
 
Nie odbył się – po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych nikt nie uzyskał 80% możliwych do zdobycia punktów.
 
11. Wojewódzki Konkurs Geograficzny (G) – 16 stycznia 2008 r.
 
Nie odbył się – po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych nikt nie uzyskał 80% możliwych do zdobycia punktów.
 
12. Wojewódzki Konkurs Historyczny (G) – 17 stycznia 2008 r.
 
Nie odbył się – po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych nikt nie uzyskał 80% możliwych do zdobycia punktów.
 
13. Wojewódzki Konkurs Historyczny (SP) – 18 stycznia 2008 r.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Marek Misztal
Członkowie: Kamila Sołtys, Agnieszka Andrejszyn
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Grzegorz Pruchnik
Korfantów
62
A. Andrejszyn
Z uwagi na fakt, że uczeń nie uzyskał 85 % możliwych do zdobycia punktów, Komisja Gminna nie wytypowała ucznia do eliminacji wojewódzkich.
 
historia.jpeg
14. Wojewódzki Konkurs Fizyczny (G) – 18stycznia 2008 r.
 
Nie odbył się – po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych nikt nie uzyskał 80% możliwych do zdobycia punktów.
 
 
 
 
15. Wojewódzki Konkurs Polonistyczny (G) – 21 stycznia 2008 r.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Anna Sieja
Członkowie: Urszula Konopka, Ireneusz Misztal
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Kamila Pomietło
Ścinawa Mała
89
A. Sieja
2
Paulina Leicht
Ścinawa Mała
89
A. Sieja
3
Karolina Kucięba
Ścinawa Mała
66
A. Sieja
4
Kamil Bernacki
Korfantów
66
U. Konopka
5
Sławomir Sieniakiewicz
Korfantów
64
U. Konopka
6
Krystyna Yatsyga
Korfantów
54
U. Konopka
7
Katarzyna Skrzetuska
Korfantów
49
U. Konopka
8
Wojciech Tobiasz
Korfantów
47
U. Konopka
9
Róża Pietrzycka
Korfantów
29
U. Konopka
Komisja Gminna wytypowała do eliminacji wojewódzkich Kamilę Pomietło, Paulinę Leicht, które zostały zakwalifikowane przez Komisję Wojewódzką do szczebla wojewódzkiego.
 
G Język Polski 002.jpeg G Język Polski 006.jpeg G Język Polski 007.jpeg
16. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego (SP) – 22 stycznia 2008 r.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Beata Wilk
Członkowie: Janusz Sułek, Szczepan Rosiński
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Dominik Bernacki
Włodary
86
J. Sułek
Komisja Gminna wytypowała do eliminacji wojewódzkich wymienionego ucznia, który została zakwalifikowana przez Komisję Wojewódzką do szczebla wojewódzkiego.
 
P1010916.jpeg
17. Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy (SP) – 28 stycznia 2008 r.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Marek Misztal
Członkowie: Anna Szjdewik, Marzena Zawadzka-Maćków
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Karolina Bartków
Korfantów
66
A. Szejdewik
2
Marta Fudali
Korfantów
63
A. Szejdewik
3
Anna Paszkowska
Korfantów
60
A. Szejdewik
Z uwagi na fakt, że żadna uczennica nie uzyskała 85 % możliwych do zdobycia punktów, Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
SP przyroda.jpeg
18. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego (G) – 29 stycznia 2008 r.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Marek Misztal
Członkowie: Aleksandra Yatsyga, Szczepan Rosiński
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Kamil Bernacki
Korfantów
85
A. Yatsyga
2
Janusz Woźny
Korfantów
85
A. Yatsyga
3
Krystyna Yatsyga
Korfantów
53
A. Yatsyga
4
Dawid Zawadzki
Korfantów
50
A. Yatsyga
5
Dominika Kamińska
Korfantów
46
A. Yatsyga
6
Ewelina Gałązka
Korfantów
41
A. Yatsyga
Komisja Gminna wytypowała do eliminacji wojewódzkich Kamila Bernackiego i Janusza Woźnego.
 
P1010947.jpeg P1010951.jpeg P1010952.jpeg P1010953.jpeg
 
19. Wojewódzki Konkurs Ortograficzny (SP) – 5 marca 2008 r.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Bożena Sosulska
Członkowie: Bernata Szczepaniak, Krystyna Tracz,
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1
Jędrzej Błaszczuk
Korfantów
98,73
B. Sosulska
2
Marcin Świerczewski
Korfantów
98,73
B. Sosulska
3
Sonia Kumala
Ścinawa Mała
97,46
K. Tracz
4
Denis Brzank
Rzymkowice
93,67
B. Szczepaniak
5
Przemek Rembacz
Ścinawa Mała
92,4
K. Tracz
6
Ilona Mrożek-Gliszczyńska
Przechód
91,13
M. Kruczkiewicz
7
Klaudia Dawidowicz
Włodary
81
D. Zgajewska
8
Róża Kłokosińska
Włodary
77
D. Zgajewska
9
Adam Kolanko
Gryżów
74,68
W. Wojtyńska
10
Monika Przybyła
Rzymkowice
72,15
B. Szczepaniak
11
Magda Mielnik
Przechód
62,02
M. Kruczkiewicz
Z uwagi na fakt, że żaden z uczniów nie uzyskał 100 % możliwych do zdobycia punktów, Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
 
  Zdjęcia 351.jpeg Zdjęcia 354.jpeg Zdjęcia 355.jpeg