Dziś są imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
Wybierz język:
 26-03-2009 15:05

Zestawienie wyników konkursów szkolnych 2008/2009

 

ELIMINACJE MIEJSKO-GMINNE KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (SP) I GIMNAZJÓW (G)
rok szkolny 2008/2009
 
 
1. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego (G) – 8 stycznia 2008 r.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Aleksandra Yatsyga
Członkowie: Jolanta Grzegorzewicz, Aneta Kita
 
Wyniki:  

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Marcin Gala
Korfantów
76,92
Aleksandra Yatsyga
2.
Ewelin a Gałązka
Korfantów
76,92
Aleksandra Yatsyga
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.

 
 
*****
 
2. Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego (SP) – 8 stycznia 2009 r.
Skład Komisji:
Przewodniczący: Marcin Mazur
Członkowie: Ewa Gąsior, Monika Wójcik
 
Wyniki:  

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Rafał Reszka
Przechód
54,8
Monika Wójcik
2.
Dawid Lisoń
Rzymkowice
47,8
Ewa Gąsior
3.
Stefania Kyczka
Rzymkowice
44,6
Ewa Gąsior
4.
Denis Polak
Przechód
43,4
Monika Wójcik
5.
Nikola Piętka
Rzymkowice
42,5
Ewa Gąsior
6.
Paulina Jarosik
Ścinawa Mała
36
Marcin Mazur
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.

 
 
*****
 
3. Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy (SP) – 12 stycznia 2009 r.
Skład Komisji:
Przewodniczący: Anna Szejdewik
Członkowie: Dorota Łapot, Jolanta Grzegorzewicz
 
Wyniki:

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Karolina Banera
SP Korfantów
90
Anna Szejdewik
2.
Dominik Woźny
SP Włodary
83
Marcin Konarski
3.
Stefania Kyczka
SP Rzymkowice
80
Celina Słodkowska - Sporek
4.
Karolina Mende
SP Korfantów
80
Anna Szejdewik
5.
Jarosław Hajdasz
SP Korfantów
80
Anna Szejdewik
6.
Karol Łaszczewski
SP Korfantów
77
Anna Szejdewik
7.
Laura Kozioł
SP Korfantów
70
Anna Szejdewik
8.
Mateusz Czyż
SP Przechód
63
Dorota Łapot
9.
Jakub Czajkowski
SP Gryżów
53
Dorota Łapot
10.
Bartosz Rypień
SP Korfantów
47
Anna Szejdewik
Do udziału w eliminacjach wojewódzkich Komisja Gminna wytypowała Karolinę Banera, która uzyskała 90% poprawnych odpowiedzi.
 

 
*****
 
4. Wojewódzki Konkurs Matematyczny (SP) – 13 stycznia 2009 r.
Skład Komisji:
Przewodniczący: Ryszard Lorenc
Członkowie: Stanisława Zając, Beata Urzędowska
 
Wyniki:

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Paweł Szwamberg
SP Ścinawa Mała
72,5
Ryszard Lorenc
2.
Dominik Woźny
SP Włodary
45
Beata Urzędowska
3.
Dominik Dziki
SP Gryżów
17,5
Stanisława Zając
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.

 
*****
 
5. Wojewódzki Konkurs Polonistyczny (SP) – 14 stycznia 2009 r.
Skład Komisji:
Przewodniczący: Józefa Frukacz
Członkowie: Bożena Porąbka , Joanna Fudali
 
Wyniki:  

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Paulina Jarosik
SP Ścinawa Mała
74
Józefa Frukacz
2.
Karolina Banera
SP Korfantów
72
Agnieszka Andrejszyn
3.
Karolina Mende
SP Korfantów
62
Agnieszka Andrejszyn
4.
Ewelina Stalska
SP Włodary
48
Bożena Porąbka
5.
Elżbieta Jacheć
SP Włodary
48
Bożena Porąbka
6.
Anna Kaczorek
SP Korfantów
34
Agnieszka Andrejszyn
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.

 
*****
 
6. Wojewódzki Konkurs Historyczny (SP) 16 stycznia 2009 r.
Przewodniczący: Katarzyna Sokół
Członkowie: Anna Krzysztofek, Aneta Kita 
Wyniki:
 

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Sebastian Karwat
SP Korfantów
55
 
Katarzyna Sokół
 
2.
Piotr Łoboz
SP Gryżów
27
 
Anna Krzysztofek
 
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.

*****
 
7. Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego (G) – 15 stycznia 2009 r.
 
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Patrycja Uliczka
Członkowie: Marek Misztal, Aneta Kita
 
Wyniki:
 

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
 
1.
 
Denis Hauschild
 
ZS Korfantów
 
74
 
Patrycja Uliczka
 
2.
 
Tomasz Kryś
 
ZS Korfantów
 
70
 
Patrycja Uliczka
 
3.
 
Andrzej Raczek
 
ZS Korfantów
 
70
 
Patrycja Uliczka
 
4.
 
Patryk Raczek
 
ZS Korfantów
 
57
 
Patrycja Uliczka
 
5.
 
Wirginia Spicki
 
ZS Korfantów
 
36
 
Patrycja Uliczka
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.

 
 
*****
 
 
8. Wojewódzki Konkurs Techniczny (G) – 2 luty 2009 r.
 
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Piotr Krzywicki
Członkowie: Jolanta Grzegorzewicz, Aneta Kita
 
Wyniki:
 

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Maciej Kuster
ZS Korfantów
31,58
 
Piotr Krzywicki
 
Z uwagi na fakt, że uczestnik nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nie wytypowała ucznia  do eliminacji wojewódzkich.

 
 
*****
 
9. Wojewódzki Konkurs Historyczny (G) – 4 luty 2009 r.
 
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Marek Misztal
Członkowie: Joanna Beśka, Aneta Kita
 
Wyniki:
 

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
 
1.
 
Piotr Nosal
 
ZS Ścinawa Mała
 
70
 
Joanna Beśka
 
2.
 
Marcin Gala
 
ZS Korfantów
 
68,4
 
Marek Misztal
 
3.
 
Paweł Korzeniowski
 
ZS Korfantów
 
50
 
Wiesław Król
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.

 
 
*****
 
 
10. Wojewódzki Konkurs Biologiczny (G) – 9 luty 2009 r.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Jolanta Flakowska
Członkowie: Agnieszka Marynowicz, Jolanta Grzegorzewicz
 
Wyniki:
 

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Maciej Kuster
ZS Korfantów
65
 
Jolanta Flakowska
 
 
 
2.
 
Sybilla Daniel
ZS Korfantów
55
Marzena Zawadzka-Maćków
 
3.
 
Tomasz Szczygielski
ZS Korfantów
52
Jolanta Flakowska
 
4.
 
Ewelina Tokarz
ZS Ścinawa Mała
41
Agnieszka Marynowicz
 
5.
 
Marcin Warchoł
ZS Ścinawa Mała
34
Agnieszka Marynowicz
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.

 
 
 
*****
 
11. Wojewódzki Konkurs Chemiczny (G) – 10 luty 2009 r.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Marzena Zawadzka-Maćków
Członkowie: Agnieszka Marynowicz, Aneta Kita
 
Wyniki:
 

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Maciej Kuster
ZS Korfantów
78
 
Marzena Zawadzka-Maćków
 
2.
Tomasz Szczygielski
ZS Korfantów
78
 
Marzena Zawadzka-Maćków
 
 
3.
 
Marcin Gala
ZS Korfantów
63
Marzena Zawadzka-Maćków
 
 
4.
 
Szymon Bandurowski
ZS Ścinawa Mała
56
Izabela Żukowska
 
5.
 
Mateusz Zadrożny
ZS Ścinawa Mała
44
Izabela Żukowska
 
6.
 
Agnieszka Wolak
ZS Korfantów
44
 
Marzena Zawadzka-Maćków
 
 
7.
 
Piotr Nosal
ZS Ścinawa Mała
41
Izabela Żukowska
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.

 
 
 
*****
 
12. Wojewódzki Konkurs Polonistyczny (G) – 13 luty 2009 r.
 
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Ireneusz Misztal
Członkowie: Agnieszka Pieczara, Aneta Kita
 
Wyniki:
 

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Maciej Kuster
ZS Korfantów
85
 
Ireneusz Misztal
 
 2.
Marcin Gala
ZS Korfantów
75
 
Ireneusz Misztal
 
 
 
 3.
 
Piotr Nosal
ZS Ścinawa Mała
63
Józefa Frukacz
 
4.
 
Tomasz Szczygielski
ZS Korfantów
61
 
 
Ireneusz Misztal
 
 
5.
 
Kamil Ostrowski
ZS Korfantów
55
Ireneusz Misztal
 
6.
 
Justyna Szymańska
ZS Korfantów
51
 
Ireneusz Misztal
 
 
7.
 
Ewelina Arndt
ZS Korfantów
51
 
Ireneusz Misztal
 
 
8.
 
Joanna Kolanko 
ZS Ścinawa Mała
47
 
Agnieszka Pieczara
 
 
9.
 
Karolina Kotlińska  
ZS Korfantów
39
 
Ireneusz Misztal
 
 
10.
 
Patrycja Czajka 
ZS Korfantów
20
 
Ireneusz Misztal
 
Do udziału w eliminacjach wojewódzkich Komisja Gminna wytypowała Macieja Kuster, który uzyskał 85% poprawnych odpowiedzi.
 

 
 
*****
 
 
13. Wojewódzki Konkurs Matematyczny (G) – 17 luty 2009 r.
Skład Komisji:
Przewodniczący: Ryszard Lorenc
Członkowie: Małgorzata Hetmańska, Jolanta Grzegorzewicz
 
Wyniki:

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Tomasz Szczygielski
ZS Korfantów
41,2
 
Małgorzata Hetmańska
 
 2.
 
Agnieszka Wolak
 
ZS Korfantów
41,2
Małgorzata Hetmańska
 
 3.
 
Jakub Kwiecień
ZS Ścinawa Mała
39,2
Ryszard Lorenc
 
4.
 
Daniel Kubas
ZS Ścinawa Mała
19,6
Ryszard Lorenc
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
*****
 
14. Wojewódzki Konkurs Geograficzny (G) – 18 luty 2009 r.
Skład Komisji:
Przewodniczący: Barbara Skiba
Członkowie: Jolanta Woźniak, Aneta Kita
 
Wyniki:

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Tomasz Szczygielski
ZS Korfantów
64
 
Barbara Skiba
 
 2.
 
Piotr Nosal
 
ZS Ścinawa Mała
60
Jolanta Woźniak
 
 3.
 
Marcin Gala
ZS Korfantów
57,5
Barbara Skiba
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.

 
 
*****
 
15. Wojewódzki Konkurs Fizyczny (G) – 20 luty 2009 r.
Skład Komisji:
Przewodniczący: Jadwiga Schwarzer
Członkowie: Jolanta Grzegorzewicz, Aneta Kita
 
Wyniki:

Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Agnieszka wolak
ZS Korfantów
65
 
Jadwiga Schwarzer
 
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.

 
*****
 
16. Wojewódzki Konkurs Techniczny (SP) – 2 luty 2009 r.
 
Brak kwalifikacji na etap gminny.
*****
 
17. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego (SP) – 9 stycznia 2009 r.
 
Brak kwalifikacji na etap gminny.
*****
 
18. Wojewódzki Konkurs Informatyczny (SP) (G) – 5 stycznia 2009 r.
 
Brak kwalifikacji na etap gminny.
 
 
 
ZESTAWIENIE
WOJEWÓDZKICH KONKURSÓWPRZEDMIOTOWYCH 
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH
w roku szkolnym 2008/2009
 - ETAP GMINNY
 
 
 
Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego:
 

Nazwa konkursu
Uczniowie
Placówka
szkół podstawowych – procent poprawnych odpowiedzi
gimnazjów– procent poprawnych odpowiedzi
 
Przyrodniczy
 
Karolina Banera – 90%
 
SP Korfantów
 
Polonistyczny
 
 
Maciej Kuster – 85 %
G Korfantów

 
 
Konkursy przeprowadzone na etapie gminnym - 15
Konkursy zakończone na etapie szkolnym - 3