Dziś są imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
Wybierz język:
 13-05-2009 14:33

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych

Informacja dot. składów Obwodowych Komisji Wyborczych

Informuje, że w dniu 12 maja br. Burmistrz Korfantowa podpisał Zarządzenie Nr 78/09 w sprawie powołania 11 Obwodowych Komisji Wyborczych dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 07 czerwca 2009 roku.
Jednocześnie informuję, że pierwsze posiedzenie wszystkich 11 OKW odbędzie się w dniu 19 maja br. (wtorek) o godz. 18.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Korfantowie.
Ze względu na ważność poruszanych spraw, w tym ukonstytuowanie się Komisji obecność na szkoleniu jest obowiązkowa.


Informacja o składach 11 Obwodowych Komisji Wyborczych w Gminie Korfantów.
Informuję, że na podstawie Zarządzenia Nr 78/09 Burmistrza Korfantowa dnia 12 maja 2009 roku składy 11 Obwodowych Komisji Wyborczych przedstawiają się następująco:

1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Korfantowie:
1/ Pani Edyta Małysiak
2/ Pani Milena Sinicka
3/ Pani Anna Krąpiec
4/ Pan Ryszard Nowak
5/ Pani Agata Sulikowska
6/ Pani Elżbieta Kasprzak
7/ Pani Ewa Bryja
8/ Pani Danuta Borawska
9/ Pani Kinga Sulikowska
10/ Pani Maria Żabińska

2. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Korfantowie:
1/ Pani Paulina Gach
2/ Pani Agata Jankowska
3/ Pani Justyna Żukowska
4/ Pan Grzegorz Grulich
5/ Pani Anna Szpineta
6/ Pan Adam Przybyła
7/ Pan Mateusz Ziółkowski
8/ Pani Katarzyna Bogonowicz
9/ Pani Ewa Hofman
10/ Pani Małgorzata Maćków

3. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Kuźnicy Ligockiej
1/ Pan Mateusz Kolanko
2/ Pani Natalia Droździk
3/ Pani Marzena Żukowska
4/ Pani Beata Szewczyk
5/ Pani Marzena Borsuk
6/ Pani Katarzyna Gacek
7/ Pani Beata Sosna
8/ Pani Małgorzata Misiewicz
9/ Pani Zuzanna Krawczyk
10/ Pani Teresa Świerczewska

4. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Przechodzie:
1/ Pani Dominika Małysiak
2/ Pani Urszula Luda
3/ Pani Janina Natorska
4/ Pan Grzegorz Bojarski
5/ Pan Mariusz Janiszyn
6/ Pan Grzegorz Saga
7/ Pan Marcin Sosna
8/ Pani Agnieszka Oleksów
9/ Pani Urszula Szybol
10 / Pani Beata Janiszyn

5. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Rzymkowicach:
1/ Pan Paweł Małysiak
2/ Pani Joanna Wilczek
3/ Pani Dagmara Zienkiewicz
4/ Pan Piotr Bielik
5/ Pani Irena Kuboń
6/ Pani Celina Słodkowska-Sporek
7/ Pani Małgorzata Lisoń
8/ Pani Natalia Dędys
9/ Pani Kazimiera Dziedzic
10/ Pani Teresa Mizera

6. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Przydrożu Małym:
1/ Pani Katarzyna Kubiniec
2/ Pani Elżbieta Ziółkowska
3/ Pani Małgorzata Zienkiewicz
4/ Pani Joanna Pachuda
5/ Pani Danuta Fugas
6/ Pani Katarzyna Porolniczak
7/ Pani Maria Figura
8/ Pani Justyna Grzegorzewicz
9/ Pani Sylwia Pejas
10/ Pan Franciszek Gąsiorowski

7. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Ścinawie Małej :
1/ Pani Anna Frankowicz
2/ Pan Patryk Kurzeja
3/ Pani Dorota Dobrzańska
4/ Pani Małgorzata Szklanna
5/ Pani Aneta Kita
6/ Pani Natalia Sosulska
7/ Pani Lucyna Przywara
8/ Pan Filip Leszczyński
9/ Pan Grzegorz Konarski
10/ Pani Alicja Niwińska

8. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Ścinawie Nyskiej:
1/ Pani Halina Kolanko
2/ Pani Beata Kurzeja
3/ Pan Przemysław Dobrzański
4/ Pani Grażyna Mazur
5/ Pani Elżbieta Kita
6/ Pan Jacek Didyk
7/ Pani Brygida Juraszek
8/ Pan Paweł Milczanowski
9/ Pan Jacek Mariowski
10/ Pani Katarzyna Tujaka

9. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 we Włodarach:
1/ Pani Róża Małysiak
2/ Pani Barbara Karpicka
3/ Pani Elżbieta Żukowska
4/ Pani Sabina Stolarczyk
5/ Pani Wioleta Szałańska
6/ Pani Joanna Sypień
7 Pani Ewelina Figura
8/ Pan Eugeniusz Tyczyński
9/ Pan Maciej Mariowski
10/ Pani Maria Juzwa

 10. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Domu Pomocy Społecznej
w Korfantowie:
1/ Pani Teresa Łoboz
2/ Pani Halina Przystawska
3/ Pan Mateusz Gaweł
4/ Pani Danuta Minartowicz-Rejlich
5/ Pani Alicja Wójcik
6/ Pani Renata Bednarska
7/ Pani Anna Malinowska
8/ Pani Krystyna Tomanek-Paraszczuk
9/ Pan Robert Pietrzycki

11. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Opolskim Centrum Rehabilitacji w Korfantowie:
1/ Pani Agnieszka Kulpa
2/ Pan Jacek Jankowski
3/ Pani Bożena Frydel
4/ Pan Marian Korolczuk
5/ Pan Piotr Wójcik
6/ Pani Monika Wojtowicz
7/ Pani Maria Bogonowicz
8/ Pani Milena Malinowska
9/ Pani Jadwiga Czech