Dziś są imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty
Wybierz język:
 04-02-2010 12:57

Wyniki eliminacji gminnych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

 

WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY
 
Eliminacje gminne dla gimnazjów przeprowadzono 12 stycznia 2010 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Anna Szejdewik
Członkowie: Jolanta Woźniak, Jolanta Grzegorzewicz
 
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Paweł Korzeniowski
ZS Korfantów
81
Anna Szejdewik
2.
Dawid Talik
ZS Ścinawa Mała
78
Jolanta Woźniak
3.
Szymon Bandurowski
ZS Ścinawa Mała
69
Jolanta Woźniak
4.
Sybilla Daniel
ZS Korfantów
61
Anna Szejdewik
5.
Marek Niewiadomski
ZS Korfantów
59
Anna Szejdewik
6.
Marek Zura
ZS Korfantów
56
Anna Szejdewik
7.
Dagmara Bednarczyk
ZS Ścinawa Mała
48
Jolanta Woźniak
8.
Mateusz Dziedzic
ZS Korfantów
45
Anna Szejdewik
9.
Marcel Poluchowski
ZS Korfantów
41
Anna Szejdewik
10.
Katarzyna Wierzelewska
ZS Korfantów
39
Anna Szejdewik
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
 
IMG_3158.jpeg IMG_3164.jpeg IMG_3167.jpeg

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
 
Eliminacje gminne dla szkół podstawowych przeprowadzono 13 stycznia 2010 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Aneta Chudala
Członkowie: Patrycja Magiera, Magdalena Wójcicka
 
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Samuel Spicki
ZS Przechód
57
Aneta Chudala
2.
Justyna Bidzińska
ZS Korfantów
33
Patrycja Magiera
3.
Daniel Wajdziak
ZS Ścinawa Mała
30
Magdalena Wójcicka
4.
Sonia Kumala
ZS Ścinawa Mała
28
Magdalena Wójcicka
5.
Klaudia Simon
ZS Ścinawa Mała
20
Magdalena Wójcicka
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.

 

k. j.n iemieckiego SP 001.jpeg k. j.n iemieckiego SP 004.jpeg k. j.n iemieckiego SP 005.jpeg


 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
 
Eliminacje gminne dla gimnazjów przeprowadzono 14 stycznia 2010 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Patrycja Magiera
Członkowie: Magdalena Wójcicka, Aneta Kita
 
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
 
 
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Szymon Bandurowski
ZS Ścinawa Mała
59
Magdalena Wójcicka
2.
Paulina Jarosik
ZS Ścinawa Mała
53
Magdalena Wójcicka
3.
Dominika Reszka
ZS Korfantów
48
Patrycja Magiera
4.
Stefania Kyczka
ZS Korfantów
46
Patrycja Magiera
5.
Wirginia Spicki
ZS Korfantów
46
Patrycja Magiera
6.
Marek Lison
ZS Korfantów
44
Patrycja Magiera
7.
Cyprian Raczek
ZS Korfantów
43
Patrycja Magiera
8.
Dagmara Bednarczyk
ZS Ścinawa Mała
43
Justyna Didyłowska
9.
Nikola Deszczka
ZS Korfantów
33
Patrycja Magiera
10.
Sybilla Daniel
ZS Korfantów
32
Patrycja Magiera
11.
Dawid Talik
ZS Ścinawa Mała
25
Justyna Didyłowska
12.
Barbara Małysiak
ZS Ścinawa Mała
19
Justyna Didyłowska
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
 

 

k. j.n iemieckiego G 020.jpeg k. j.n iemieckiego G 024.jpeg k. j.n iemieckiego G 026.jpeg


 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
 
Eliminacje gminne dla szkół podstawowych przeprowadzono 15 stycznia 2010 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Aleksandra Yatsyga
Członkowie: Małgorzata Kamińska, Marzena Hołyńska
 
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Justyna Bidzińska
ZS Korfantów
70
Jan Osiecki
2.
Ewelina Pindel
ZS Ścinawa Mała
45
Marzena Hołyńska
3.
Tomasz Zając
SP Włodary
42,5
Małgorzata Kamińska
4.
Milena Dziedzic
ZS Korfantów
40
Jan Osiecki
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
 

 

IMG_3226.jpeg IMG_3229.jpeg


 

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY
 
Eliminacje gminne dla szkół podstawowych  przeprowadzono 18 stycznia 2010 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Anna Szejdewik
Członkowie: Dorota Łapot, Ewa Sopel
 
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
 
 
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Rafał Sopel
ZS Korfantów
65
Anna Szejdewik
2.
Justyna Smolnicka
ZS Ścinawa Mała
60
Ewa Sopel
3.
Luiza Luchowska
ZS Ścinawa Mała
55
Ewa Sopel
4.
Ilona Mrozek - Gliszczyńska
ZS Przechód
50
Dorota Łapot
5.
Kamil Kruczkiewicz
ZS Przechód
45
Dorota Łapot
6.
Daniel Wajdziak
ZS Ścinawa Mała
45
Ewa Sopel
7.
Justyna Bidzińska
ZS Korfantów
40
Anna Szejdewik
8.
Fabian Przyklenk
ZS Przechód
40
Dorota Łapot
9.
Marta Bieda
ZS Ścinawa Mała
35
Ewa Sopel
10.
Patrycja Brodkorb
ZS Korfantów
25
Anna Szejdewik
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
 

 

k. j.n iemieckiego G 001.jpeg k. j.n iemieckiego G 003.jpeg k. j.n iemieckiego G 005.jpeg


 

WOJEWÓDZKI KONKURS POLONISTYCZNY
 
Eliminacje gminne dla szkół podstawowych  przeprowadzono 19 stycznia 2010 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Joanna Fudali
Członkowie: Stanisława Faron-Mroczko, Bożena Porąbka
 
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
 
 
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Marta Bieda
ZS Ścinawa Mała
73
Anna Brzezińska
2.
Katarzyna Babuśka
SP Włodary
66
Bożena Porąbka
3.
Marta Bogoń
ZS Korfantów
61
Katarzyna Koteluk
4.
Justyna Smolnicka
ZS Ścinawa Mała
61
Anna Brzezińska
5.
Klaudia Faltyn
ZS Ścinawa Mała
58
Anna Brzezińska
6.
Ewelina Pindel
ZS Ścinawa Mała
56
Anna Brzezińska
7.
Marcin Świerczewski
ZS Korfantów
46
Agnieszka Andrejszyn
8.
Jędrzej Błaszczuk
ZS Korfantów
36
Agnieszka Andrejszyn
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
 

 

k. j.n iemieckiego G 002.jpeg k. j.n iemieckiego G 006.jpeg k. j.n iemieckiego G 008.jpeg


 

WOJEWÓDZKI KONKURS POLONISTYCZNY
 
Eliminacje gminne dla gimnazjów  przeprowadzono 20 stycznia 2010 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Ireneusz Misztal
Członkowie: Stanisława Faron-Mroczko, Aneta Kita
 
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
 
 
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Mateusz Bieda
ZS Ścinawa Mała
78
Stanisława Faron-Mroczko
2.
Paweł Korzeniowski
ZS Korfantów
73
Ireneusz Misztal
3.
Weronika Małysiak
ZS Ścinawa Mała
73
Anna Sieja
4.
Aleksandra Bednarska
ZS Korfantów
69
Ireneusz Misztal
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
 

 

polonistyczny G 009.jpeg polonistyczny G 011.jpeg polonistyczny.jpeg


 

 

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY
 
Eliminacje gminne dla szkół podstawowych  przeprowadzono 21 stycznia 2010 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Marek Misztal
Członkowie: Katarzyna Sokół, Jolanta Grzegorzewicz  
 
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
 
 
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Sebastian Karwat
ZS Korfantów
68
Katarzyna Sokół
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
 

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
 
Eliminacje gminne dla gimnazjów przeprowadzono 22 stycznia 2010 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Aleksandra Yatsyga
Członkowie: Ewa Walczak, Jolanta Grzegorzewicz
 
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Marta Fudali
ZS Korfantów
50
Aleksandra Yastyga
2.
Paweł Korzeniowski
ZS Korfantów
46
Aleksandra Yastyga
3.
Marcel Poluchowski
ZS Korfantów
42
Aleksandra Yastyga
4.
Marek Niewiadomski
ZS Korfantów
42
Aleksandra Yastyga
5.
Mateusz Dziedzic
ZS Korfantów
36
Aleksandra Yastyga
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
 

 

k. j. angieslkiegoG 001.jpeg k. j. angieslkiegoG 004.jpeg k. j. angieslkiegoG 005.jpeg


 

WOJEWÓDZKI KONKURS TECHNICZNY
 
Eliminacje gminne dla szkół podstawowych   przeprowadzono 25 stycznia 2010 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Piotr Krzywicki
Członkowie: Beata Zuba, Jolanta Grzegorzewicz
 
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Przemek Rembacz
ZS Ścinawa Mała
75
Beata Zuba
2.
Michał Przybyszewski
ZS Korfantów
71
Piotr Krzywicki
3.
Anna Bednarska
ZS Korfantów
53
Piotr Krzywicki
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
 

 

WOJEWÓDZKI KONKURS TECHNICZNY
 
Eliminacje gminne dla gimnazjów  przeprowadzono 25 stycznia 2010 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Piotr Krzywicki
Członkowie: Beata Zuba, Jolanta Grzegorzewicz
 
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Sandra Rybak
ZS Ścinawa Mała
34
Beata Zuba
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
 

 

konkurs techniczny SP i G 002.jpeg konkurs techniczny SP i G 004.jpeg


 

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY
 
Eliminacje gminne dla szkół podstawowych   przeprowadzono 26 stycznia 2010 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Ryszard Lorenc
Członkowie: Beata Urzędowska, Aleksandra Mirecka
 
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
 
 
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Katarzyna Babuśka
SP Włodary
47,5
Beata Urzędowska
2.
Sebastian Karwat
ZS Korfantów
40
Aleksandra Mirecka
3.
Justyna Smolnicka
ZS Ścinawa Mała
40
Beata Zuba
4.
Joanna Hudyma
ZS Ścinawa Mała
35
Beata Zuba
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
 

 

Konkurs matematyczny SP 006.jpeg Konkurs matematyczny SP 007.jpeg Konkurs matematyczny SP 009.jpeg


 

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY
 
Eliminacje gminne dla gimnazjów  przeprowadzono 27 stycznia 2010 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Marzena Zawadzka-Maćków
Członkowie: Agnieszka Marynowicz, Aneta Kita  
 
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
 
 
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Marek Niewiadomski
ZS Korfantów
90
Jolanta Flakowska
2.
Paweł Korzeniowski
ZS Korfantów
83,3
Marzena Zawadzka-Maćków
3.
Szymon Bandurowski
ZS Ścinawa Mała
73,3
Agnieszka Marynowicz
4.
Sybilla Daniel
ZS Korfantów
66,6
Jolanta Flakowska
5.
Mateusz Bieda
ZS Ścinawa Mała
50
Agnieszka Marynowicz
6.
Pamela Rohaczyńska
ZS Korfantów
43,3
Jolanta Flakowska
7.
Mateusz Martyna
ZS Ścinawa Mała
36,6
Agnieszka Marynowicz
Do udziału w eliminacjach wojewódzkich Komisja Gminna wytypowała Marka Niewiadomskiego, który uzyskał 90% poprawnych odpowiedzi.
 

 

WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY
 
Eliminacje gminne dla gimnazjów przeprowadzono w Gminie Łambinowice
29 stycznia 2010 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Anna Pędziwiatr
Członkowie: Krystyna Sieradzka, Irena Raróg  
 
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
 
 
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Krzysztof Mikucki
ZS Łambinowice
65
Krystyna Sieradzka
2.
Dagmara Kłębek
ZS Łambinowice
65
Krystyna Sieradzka
3.
Marek Skut
ZS Łambinowice
60
Krystyna Sieradzka
4.
Robert Kmiecik
ZS Łambinowice
45
Krystyna Sieradzka
5.
Daniel Kubas
ZS Ścinawa Mała
30
Teresa Michel
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
 

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY
 
Eliminacje gminne dla gimnazjów  przeprowadzono 16 lutego  2010 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Ryszard Lorenc
Członkowie: Małgorzata Hetmańska, Jolanta Grzegorzewicz
 
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
 
 
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Jakub Kwiecień
ZS Ścinawa Mała
62
Ryszard Lorenc
2.
Daniel Kubas
ZS Ścinawa Mała
52
Ryszard Lorenc
3.
Marek Niewiadomski
ZS Korfantów
43
Małgorzata Hetmańska
4.
Paweł Korzeniowski
ZS Korfantów
38
Małgorzata Hetmańska
5.
Mateusz Bieda
ZS Ścinawa Mała
36
Ryszard Lorenc
6.
Szymon Bandurowski
ZS Ścinawa Mała
33
Ryszard Lorenc
7.
Sybilla Daniel
ZS Korfantów
24
Danuta Korzeniowska
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
 

Konkurs matematyczny G 002.jpeg   Konkurs matematyczny G 008.jpeg  


 

WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY
 
Eliminacje gminne dla gimnazjów  przeprowadzono 18  lutego  2010 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Jolanta Flakowska
Członkowie: Agnieszka Marynowicz, Jolanta Grzegorzewicz
 
Wyniki:
 

Lp.
Uczeń
Szkoła
 
 
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Paweł Korzeniowski
ZS Korfantów
86,6
Jolanta Flakowska
2.
Sybilla Daniel
ZS Korfantów
70
Marzena Zawadzka-Maćków
3.
Szymon Bandurowski
ZS Ścinawa Mała
43,3
Agnieszka Marynowicz
Do udziału w eliminacjach wojewódzkich Komisja Gminna wytypowała Pawła Korzeniowskiego, który uzyskał 86,6% poprawnych odpowiedzi.

  Konkurs biologiczny G 002.jpeg Konkurs biologiczny G 003.jpeg Konkurs biologiczny G 006.jpeg

 

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY
 
Eliminacje gminne dla gimnazjów  przeprowadzono 19  lutego  2010 roku.
 
Skład Komisji:
Przewodniczący: Joanna Beśka
Członkowie: Katarzyna Sokół, Jolanta Grzegorzewicz
 
Wyniki:
 
Lp.
Uczeń
Szkoła
 
 
Procent poprawnych odpowiedzi
Opiekun
1.
Mateusz Bieda
ZS Ścinawa Mała
51
Joanna Beśka
2.
Marek Zura
ZS Korfantów
44
Wiesław Król
3.
Sybilla Daniel
ZS Korfantów
43
Wiesław Król
4.
Bożena Maligłówka
ZS Korfantów
43
Wiesław Król
5.
Weronika Małysiak
ZS Ścinawa Mała
35
Joanna Beśka
Z uwagi na fakt, że żaden z uczestników nie uzyskał wymaganej liczby punktów Komisja Gminna nikogo nie wytypowała do eliminacji wojewódzkich.
 

Konkurs historyczny G 001.jpeg Konkurs historyczny G 004.jpeg Konkurs historyczny G 006.jpeg