Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Opolskie Centrum Rehabilitacji

Brak opisu obrazka Opolskie Centrum Rehabilitacji w Korfantowie jest ośrodkiem wyspecjalizowanym w pełnoprofilowym leczeniu i usprawnianiu osób ze schorzeniami narządu ruchu. Kompleks szpitalny mieści się w zabytkowych obiektach pałacowych i wybudowanych w latach 90-tych nowoczesnych budynkach z Kompleksem Fizjoterapii wybudowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Warszawie.

  

Brak opisu obrazka Wysoko kwalifikowana i doświadczona kadra lekarzy i personelu pomocniczego świadczy szeroką gamę usług medycznych. Kompleksowość postępowania usprawniającego zapewniona jest dzięki łączeniu specjalistycznego leczenia ortopedycznego, chirurgicznego i zachowawczego, z fizykoterapią. Stosowane są metody leczenia ruchem, wodolecznictwa i fizykoterapii w celu uzyskania optymalnego wyniku końcowego.

W Wojewódzkiej Przychodni Rehabilitacyjno - Ortopedycznej wchodzącej w skład centrum zainteresowane osoby mogą otrzymać również świadczenia ambulatoryjne. Obok specjalistycznych poradni, funkcjonują w ramach Przychodni gabinety usprawniania leczniczego. Pozwala to na korzystanie z zabiegów rehabilitacyjnych pacjentom ambulatoryjnym.

 Adres:

 Brak opisu obrazkaOpolskie Centrum Rehabilitacji
48-317 Korfantów, ul. Wyzwolenia 11

Strona internetowa:
http://www.ocr.pl
e-mail: