Dziś są imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana
Wybierz język:
 23-05-2008 12:53

Zakład Sprzętu Ortopedycznego i Rehabilitacyjnego KORFANTÓW

2.jpeg Zakład Sprzętu Ortopedycznego i Rehabilitacyjnego „KORFANTÓW" powstał w 1975 roku przy Opolskim Centrum Rehabilitacji w Korfantowie i od tego czasu służy osobom niepełnosprawnym świadcząc pełne zaopatrzenie w przedmioty ortopedyczne i sprzęt rehabilitacyjny. Od roku 2001 Jest samodzielnym podmiotem gospodarczym i posiada status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej.
Zaopatruje osoby indywidualne, placówki służby zdrowia, ośrodki pomocy społecznej oraz inne instytucje pośrednio zaopatrujące w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny. 


1.jpeg Zakład jest producentem różnego rodzaju kołnierzy ortopedycznych, sznurówek, pasów przepuklinowych, obuwia ortopedycznego, aparatów ortopedycznych, protez oraz łusek. Produkuje także kabiny usprawniające leczenie (UGUL, PUR, SUL) wraz z osprzętem. W asortymencie znajdują się również kształtki rehabilitacyjne (kliny, wałki, poduszki, materace itp.), urządzenia pionizujące, wózki, balkoniki i podpórki ułatwiające chodzenie, laski oraz kule.
Zakład oferuje wyroby, których produkcja opiera się na fachowości i wieloletnim doświadczeniu zatrudnionych specjalistów – lekarzy, rehabilitantów i pracowników technicznych.

Do wytwarzania sprzętu używa się wyłącznie najwyższej jakości materiałów oraz półfabrykatów posiadających wszystkie niezbędne atesty. Wyroby posiadają certyfikaty zgodności ce.jpeg.


Zamówienia na produkowany asortyment realizowane są w możliwie krótkich terminach, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb zamawiającego.

4.jpeg

Adres:

3.jpeg

Zakład Sprzętu Ortopedycznego
i Rehabilitacyjnego
„KORFANTÓW” Sp. z o.o.
48-317 Korfantów, ul. Wyzwolenia 11
www.zsoirkorfantow.pl