Dziś są imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery
Wybierz język:
 15-07-2011 12:03

Stypendia i konkursy

Jesteś uczniem, studentem lub doktorantem? Pasjonujesz się sportem? Masz artystyczną duszę? Znajdź stypendium lub konkurs dla siebie.
W ramach prowadzonej kampanii informacyjnej o programach stypendialnych informujemy, że Fundacja Dobra Sieć poprzez prowadzony przez siebie serwis internetowy www.mojestypendium.pl informuje na temat programów stypendialnych. Strona jest bazą aktualnych ofert stypendialnych oraz konkursów naukowych i artystycznych skierowana do uczniów, studentów, nauczycieli, rodziców, doktorantów, artystów i sportowców.
Zapraszamy do odwiedzenia serwisu www.mojestypendium.pl.
Jest to strona dla uczniów i studentów, nauczycieli, doktorantów, młodych naukowców, artystów i sportowców - wszystkich, którzy szukają możliwości finansowania swojego rozwoju. Mojestypendium.pl to baza aktualnych ofert stypendialnych oraz konkursów naukowych i artystycznych. Dzięki wbudowanej wyszukiwarce każdy zainteresowany może znaleźć ofertę najbardziej odpowiadającą jego zainteresowaniom i potrzebom.
W serwisie www.mojestypendium.pl można znaleźć:
  • Bazę aktualnych stypendiów i konkursów (ponad 3000 informacji z Polski i zagranicy),
  • Artykuły o stypendiach i grantach,
  • Regulacje prawne dotyczące przyznawania stypendiów i badania rynku stypendialnego ,
  • Blogi stypendystów, którzy wyjechali na studia za granicę. 
Serwis powstał w 2006 r. Prowadzony jest przez Fundację Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności i Fundacją Orange.