Dziś są imieniny: Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta
Wybierz język:
 02-12-2011 12:28

Certyfikat Samorządowy Lider Edukacji

Miło jest Nam poinformować, że 29 listopada 2011 roku Burmistrz Korfantowa Pan Zdzisław Martyna odebrał na uroczystej Gali w Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie Certyfikat Samorządowego Lidera Edukacji nadany przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

W uroczystości uczestniczył także Przewodniczący Komisji Oświaty, Wychowania i Spraw Społecznych Rady Miejskiej w Korfantowie Pan Mariusz Żabiński oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Pani Jolanta Grzegorzewicz.

Certyfikat Samorządowego Lidera Edukacji Gmina Korfantów otrzymała m.in.za pozyskiwanie na oświatę w gminie środków zewnętrznych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, Narodowego Programu Przebudowy Dróg, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Rządowego Programu Wspierania Organów Prowadzących, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolność itp.

Znaczący wpływ na uzyskanie Certyfikatu miał także projekt realizowany w ramach inwestycji w oświatę „Budowa Gimnazjum w Korfantowie” oraz wiele innych działań w zakresie szeroko pojętej edukacji, kultury i sportu.

Zobacz: PDFCertyfikat Samorządowy Lider Edukacji (602,16KB)

IMG_7925.jpeg _DSC3481.jpeg _DSC3482.jpeg _DSC3485.jpeg IMG_7928.jpeg IMG_7933.jpeg IMG_7936.jpeg IMG_7950.jpeg