Dziś są imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery
Wybierz język:
 26-03-2013 14:11

Bezpłatne szkolenie Państwowej Inspekcji Pracy dla przedsiębiorców

Zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniach z udziałem inspektorów pracy OIP w Opolu, w ramach programu promocyjnego „Przestrzeganie prawa pracy w małych zakładach – Dyplom PIP”. Propozycja skierowana jest do pracodawców zatrudniających do 20 pracowników.

Pracodawcy uczestniczący w szkoleniach otrzymają materiały (broszury), przygotowane przez specjalistów PIP, m.in. „Listę kontrolną z komentarzem”, za pomocą których będą mogli samodzielnie identyfikować występujące w zakładzie nieprawidłowości, oceniać skalę zagrożeń oraz określać sposoby ich likwidacji.

W czasie realizacji działań programowych inspektorzy pracy służyć będą pracodawcom nieodpłatnym doradztwem. Na uczestników programu czekają prestiżowe Dyplomy Państwowej Inspekcji Pracy wręczane na corocznej uroczystości z udziałem przedstawicieli władz samorządowych, organizacji zrzeszających pracodawców i związków zawodowych.
Tematyka szkoleń obejmować będzie m.in.:

  • wybrane zagadnienia prawa pracy, w tym ostatnie nowelizacje przepisów Kodeksu pracy,
  • ocenę ryzyka zawodowego w zakładach pracy – analizowanie i dokumentowanie warunków pracy,

Szkolenie odbędzie się 15 kwietnia 2013r. (poniedziałek) w Klubie Pracy, budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie, ul. Słowiańska 19 w godzinach od 10.00 do 13.00.
Zapisy na szkolenie prowadzi Pan Daniel Machnik, tel. 77-448-99-33; e-mail: d.machnik@pup.nysa.pl
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wiedzy i doświadczeń inspektorów pracy dla poprawy bezpieczeństwa w Państwa firmie.