Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Jakość świadczonych usług

 • FLAGA HONOROWA RADY EUROPY DLA KORFANTOWA

  Data publikacji: 01-10-2013 15:23
 • Certyfikat ISO 9001:2008

  Data publikacji: 11-08-2011 15:18
 • "Dyplom Europejski" dla Korfantowa

  Brak opisu obrazka
  W dniach 20-23 czerwca 2011 roku odbyła się letnia sesja Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy w Strassburgu, podczas której Burmistrz Korfantowa otrzymał z rąk Dimitrios Papadimoulis Przewodniczącego Komitetu ds. Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Spraw Lokalnych i Regionalnych „Dyplom Europejski”. Nagroda ta jest pierwszym krokiem do otrzymania najwyższego odznaczenia europejskiego - Nagrody Europy. W tym roku tą prestiżową nagrodą wyróżniono 18 miast w Europie w tym 5 w Polsce. Oprócz Korfantowa dyplomy otrzymały: Cres w Chorwacji, Langeais, Le Vesinet, Massy, Thonon-Les-Bains we Francji, Bergen auf Rügen, Jettingen, Nauheim w Niemczech, Cerovia we Włoszech, Jabłonka, Puławy, Sopot, Sulęcin w Polsce oraz Belgrod  i Vologorad w Rosji. Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
  Data publikacji: 24-06-2011 11:36
 • Samorządowy Lider Edukacji

  Brak opisu obrazka
  Konkurs "Samorządowy Lider Edukacji", w ramach którego przyznawane są prestiżowe wyróżnienia i certyfikaty, kierowany jest do samorządów lokalnych mogących pochwalić się osiągnięciami w rozwoju edukacji i działalności na rzecz młodzieży na swoim terenie. O przyznaniu certyfikatu „Samorządowy Lider Edukacji" zdecydowało jury złożone z wybitnych przedstawicieli świata polskiej nauki, którzy specjalizują się w problematyce rozwoju systemu edukacji i promocji szkolnictwa. Komisji konkursowej przewodniczył prof. zw. dr hab. Dariusz Rott – członek Rady Głównej Szkolnictwa Wyższego, wykładowca Uniwersytetu Śląskiego, rzeczoznawca Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zobacz: PDFCertyfikat Samorządowy Lider Edukacji (604,08KB)
  Data publikacji: 28-12-2011 13:12
 • Certyfikat wdrożenia Wspólnej Metody Oceny (CAF)

  Brak opisu obrazka
  Z przyjemnością informujemy, że Urząd Miejski w Korfantowie jako jeden spośród 25 wytypowanych jednostek administracji publicznej w Polsce został zakwalifikowany do wdrożenia Modelu CAF, wprowadzanego przez MSWiA i firmę konsultingową F5 Konsulting, w ramach realizacji projektu pn. „Przygotowanie jednostek samorządu terytorialnego do stosowania Wspólnej Metody Oceny (CAF) w procesie mierzenia potencjału i dokonań poprzez szkolenia pracowników i pomoc doradczą”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Kapitał Ludzki). W wyniku przeprowadzonych prac 8 października 2010 roku Urząd otrzymał certyfikat potwierdzający udział w projekcie.
  Data publikacji: 22-02-2010 15:16
 • Tytuł "Znakomity Przywódca" dla Burmistrza Korfantowa

  Statuetka Laureata 2 czerwca 2009 roku w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów VI edycji Opolskiej Nagrody Jakości, oraz wręczenia statuetek w ramach II edycji konkursu „Znakomity Przywódca”, zorganizowanych przez Opolską Izbę Gospodarczą. W gronie trzech laureatów nagrodzonych w ramach kolejnej edycji konkursu „Znakomity Przywódca” znalazł się Burmistrz Korfantowa – Zdzisław Martyna obok Andrzeja Drosika - dyrektora Nutrici Opole oraz Andrzeja Rybarczyka - prezesa Cementowni "Odra" w Opolu.
  Data publikacji: 03-06-2009 14:41
 • Wyróżnienie w konkursie Opolska Nagroda Jakości

  Brak opisu obrazka
  28 maja 2008 r. po raz kolejny (piąty) przyznane zostały "Opolskie Nagrody Jakości". Konkurs organizowany jest przez Opolską Izbę Gospodarczą i Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, a swoim patronatem objęli go marszałek województwa, wojewoda i prezydent Opola. Urząd Miejski w Korfantowie otrzymał wyróżnienie w tym konkursie.
  Data publikacji: 02-06-2008 14:59