Dziś są imieniny: Laury, Laurentego, Nory
Wybierz język:
 16-10-2013 11:29

Jakość świadczonych usług

 • 01-10-2013 15:23

  FLAGA HONOROWA RADY EUROPY DLA KORFANTOWA

  IMG_0042_resize.jpeg Dnia 22 września 2013 roku odbył się Piknik Europejski, podczas którego przedstawiciel Rady Europy – senator Piotr Wach, oficjalnie przekazał Flagę Honorową na ręce Burmistrza Korfantowa.

  Korfantów dołączył do elitarnego grona miast europejskich, które posiadają Flagę Honorową Rady Europy. To wyjątkowe wyróżnienie za aktywność międzynarodową i zasługi dla promocji idei jedności europejskiej, przyznane przez Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy.
  Flaga Europy to drugie europejskie wyróżnienie przyznane Gminie Korfantów przez Radę Europy. Pierwsze - Dyplom Europejski, otrzymaliśmy w 2011 roku. Obie nagrody mają prestiżowy charakter i promują miasto w strukturach europejskich. Są rezultatem współpracy zagranicznej miasta i gminy Korfantów, dają wyraz ich otwartości i stawiają je w rzędzie europejskich partnerów.

  Czytaj dalej
 • 11-08-2011 15:18

  Certyfikat ISO 9001:2008

  Certyfikat ISO.jpeg W 2006 roku, po około 10 miesiącach prac Urząd Miejski w Korfantowie otrzymał decyzję w sprawie przyznania certyfikatu SZJ ISO 9001:2000. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w czasie uroczystej sesji z okazji Dni Korfantowa 11 sierpnia 2006 roku, nastąpiło wręczenie certyfikatu ISO 9001:2000 dla jakości usług świadczonych w naszym urzędzie. Certyfikat - na ręce Burmistrza Korfantowa - wręczył Pan Zbigniew Geca reprezentujący organ certyfikujący czyli Polski Rejestr Statków z Gdańska.

  Spełnienie wymagań normy jest corocznie sprawdzane poprzez audity wewnętrzne oraz w audicie zewnętrznym przez jednostkę certyfikującą.

  Czytaj dalej
 • parlament uero[.jpeg
  24-06-2011 11:36

  "Dyplom Europejski" dla Korfantowa

  W dniach 20-23 czerwca 2011 roku odbyła się letnia sesja Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy w Strassburgu, podczas której Burmistrz Korfantowa otrzymał z rąk Dimitrios Papadimoulis Przewodniczącego Komitetu ds. Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Spraw Lokalnych i Regionalnych „Dyplom Europejski”. Nagroda ta jest pierwszym krokiem do otrzymania najwyższego odznaczenia europejskiego - Nagrody Europy.

  W tym roku tą prestiżową nagrodą wyróżniono 18 miast w Europie w tym 5 w Polsce. Oprócz Korfantowa dyplomy otrzymały: Cres w Chorwacji, Langeais, Le Vesinet, Massy, Thonon-Les-Bains we Francji, Bergen auf Rügen, Jettingen, Nauheim w Niemczech, Cerovia we Włoszech, Jabłonka, Puławy, Sopot, Sulęcin w Polsce oraz Belgrod  i Vologorad w Rosji.

  DSC_1618.jpeg DSC_1701.jpeg DSC_1836.jpeg

  Czytaj dalej
 • logo-lider.jpeg
  28-12-2011 13:12

  Samorządowy Lider Edukacji

  Konkurs "Samorządowy Lider Edukacji", w ramach którego przyznawane są prestiżowe wyróżnienia i certyfikaty, kierowany jest do samorządów lokalnych mogących pochwalić się osiągnięciami w rozwoju edukacji i działalności na rzecz młodzieży na swoim terenie. O przyznaniu certyfikatu „Samorządowy Lider Edukacji" zdecydowało jury złożone z wybitnych przedstawicieli świata polskiej nauki, którzy specjalizują się w problematyce rozwoju systemu edukacji i promocji szkolnictwa. Komisji konkursowej przewodniczył prof. zw. dr hab. Dariusz Rott – członek Rady Głównej Szkolnictwa Wyższego, wykładowca Uniwersytetu Śląskiego, rzeczoznawca Ministerstwa Edukacji Narodowej.

  Zobacz: PDFCertyfikat Samorządowy Lider Edukacji (604,08KB)

  Czytaj dalej
 • caf.gif
  22-02-2010 15:16

  Certyfikat wdrożenia Wspólnej Metody Oceny (CAF)

  Z przyjemnością informujemy, że Urząd Miejski w Korfantowie jako jeden spośród 25 wytypowanych jednostek administracji publicznej w Polsce został zakwalifikowany do wdrożenia Modelu CAF, wprowadzanego przez MSWiA i firmę konsultingową F5 Konsulting, w ramach realizacji projektu pn. „Przygotowanie jednostek samorządu terytorialnego do stosowania Wspólnej Metody Oceny (CAF) w procesie mierzenia potencjału i dokonań poprzez szkolenia pracowników i pomoc doradczą”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Kapitał Ludzki).

  W wyniku przeprowadzonych prac 8 października 2010 roku Urząd otrzymał certyfikat potwierdzający udział w projekcie.

  Czytaj dalej
 • 03-06-2009 14:41

  Tytuł "Znakomity Przywódca" dla Burmistrza Korfantowa

  Statuetka Laureata 2 czerwca 2009 roku w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów VI edycji Opolskiej Nagrody Jakości, oraz wręczenia statuetek w ramach II edycji konkursu „Znakomity Przywódca”, zorganizowanych przez Opolską Izbę Gospodarczą.

  W gronie trzech laureatów nagrodzonych w ramach kolejnej edycji konkursu „Znakomity Przywódca” znalazł się Burmistrz Korfantowa – Zdzisław Martyna obok Andrzeja Drosika - dyrektora Nutrici Opole oraz Andrzeja Rybarczyka - prezesa Cementowni "Odra" w Opolu.

  Czytaj dalej
 • Opolskie Nagrody Jakości.jpeg
  02-06-2008 14:59

  Wyróżnienie w konkursie Opolska Nagroda Jakości

  28 maja 2008 r. po raz kolejny (piąty) przyznane zostały "Opolskie Nagrody Jakości". Konkurs organizowany jest przez Opolską Izbę Gospodarczą i Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, a swoim patronatem objęli go marszałek województwa, wojewoda i prezydent Opola. Urząd Miejski w Korfantowie otrzymał wyróżnienie w tym konkursie.

  Czytaj dalej