Dziś są imieniny: Edwina, Rosławy, Rozalii
Wybierz język:
 11-03-2014 14:35

"Polka powiatowa i zielona modernizacja" - warsztaty dla liderek

Informuję, że Fundacja Przestrzeń Dialogu i Fundacja im. Friedricha Eberta - Przedstawicielstwo w Polsce organizują kampanię "Polka powiatowa i zielona modernizacja". W związku z powyższym serdecznie zachęcam do udziału w całodziennych warsztatach dla lokalnych działaczek zaangażowanych w rozwój  lokalnych społeczności. Warsztaty są szczególnie skierowane do kobiet zamierzających startować w wyborach 2014 r. do sejmiku, powiatów i gmin. 

Warsztaty odbędą się w dniu 22  marca  2014 r. (sobota), o  godz. 900 w hotelu Słociak w Sławicach k. Opola. Udział w warsztatach jest bezpłatny. W ramach warsztatów uczestniczki otrzymują książkę „ Polka powiatowa” oraz inne materiały edukacyjne. Osobom, które potrzebują noclegu, organizatorzy zapewniają zakwaterowanie na jedną noc. Organizatorzy nie pokrywają kosztów dojazdu. Rejestracja, aktualne informacje znajdują się na  stronie:

http://polkapowiatowa-slawice.evenea.pl 

 Kontakt:

Szczegóły  dotyczące warsztatów:

Warsztaty prowadzone będą w formie prelekcji, dyskusji a przede wszystkim - pracy warsztatowej w grupach. Oprócz nabycia wiedzy o zielonej modernizacji podczas warsztatów będą rozwijane umiejętności: 

  • wypracowywania i negocjowania programu w grupie; 
  • formułowania informacji o swoich dokonaniach;  
  • wystąpień  publicznych;
  • odgrywania ról. 

 

MM/JG