Dziś są imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
Wybierz język:
 04-04-2014 07:56

Żabki" - relacje z miesiąca marca

Dzieci miały okazję zobaczyć pełen humoru, z zabawnymi dialogami i oprawą muzyczną, ale przede wszystkim z morałem spektakl pt. "Żółw i zając". Widownia była zachwycona!

Również w marcu- jak co roku 21 dnia tego miesiąca - 3-latki spragnione słońca, ciepła i zieleni przedszkolaki pożegnały zimę. Kolorowym korowodem, z piosenką, przeszły przez ulice miejscowości z Marzanną, aby "zakończyć jej tegoroczną działalność". Po tym nastąpiły poszukiwania Pani Wiosny, która w drodze powrotnej na szczęście została znaleziona i zabrana do przedszkola. Radości z powitania wiosny nie było końca.

Warto wspomnieć, że wróciły na plac zabaw do świeżo posadzonych tuji. Dzięki  pomocy rodziców dzieci przedszkolnych zostało dnia 20 marca posadzonych 78 drzewek ozdobnych wokół ogrodzenia, za co serdecznie dziękuję. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Wychodzimy z Marzanną.jpeg   Marzanna 3.jpeg   Sadzenie Tuji przed rodziców.jpeg   Spacer ulicami miejscowości.jpeg   Spektakl Żółw i zając 1.jpeg   Spektakl Żółw i zając 2.jpeg   teatrzyk 001.jpeg  

Oprac.:

wych. Helena Miczka-Luda