Dziś są imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
Wybierz język:
 15-10-2014 13:34

Spotkanie z nauczycielami z okazji Święta Edukacji Narodowej

 
roza.jpeg "Z rąk do rąk podajemy skromnej mądrości dar zwyczajny".
Czesław Miłosz

Z okazji Święta Edukacji Narodowej w dniu 14. 10. br.  Burmistrz Korfantowa, Zdzisław Martyna,  spotkał się z pracownikami szkół i przedszkoli Gminy Korfantów.

Pan Burmistrz na ręce dyrektorów placówek oświatowo- wychowawczych złożył serdeczne życzenia dla wszystkich pracowników gminnej oświaty.

Dzień ten był również okazją do wręczenia „Nagród Burmistrza”, które w tym roku otrzymali: Pani Małgorzata Sinicka dyrektor Gimnazjum im. Czesława Niemena w Korfantowie, Pan Marek Misztal dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Korfantowie oraz Pan Stefan Osiewacz  nauczyciel Gimnazjum  w Korfantowie.

W spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni goście: pani Gabriela Misztal Kierownik Ośrodka   Pomocy Społecznej w Korfantowie, Panowie: Piotr Krzywicki – Prezes Zarządu Oddziału ZNP w Korfantowie , Przewodniczący Komisji Oświaty Rady Miejskiej w Korfantowie –Mariusz Żabiński, Stanisław Szkolny - dyrektor MGOKSiR w Korfantowie oraz  Janusz Wójcik- dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Korfantowie.