Dziś są imieniny: Jakuba, Krzysztofa, Walentyny
Wybierz język:
 17-11-2014 19:40

Wyniki wyborów w Gminie Korfantów

PDFProtokół z wyborów Burmistrza Korfantowa
PDFProtokół z wyborów do Rady Miejskiej w Korfantowie


Wybory Burmistrza
 

Lp.

Nazwisko i imię - imiona

Zgłoszony przez
Komitet Wyborczy

Liczba głosów ważnych

1

WÓJCIK Janusz Kazimierz

Komitet Wyborczy Stowarzyszenie "Forum Samorządowe 2002"

*

*

*

1

9

4

9

2

ZIÓŁKOWSKA-WOŹNY Anna Edyta

Komitet Wyborczy Wyborców "Lepsza gmina"

*

*

*

1

6

2

0

 
 
Wybory do Rady Miejskiej
 
Okręg 1

1

WOJDYŁA Marek
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

9

4

2

PASZKOWSKA Ilona Magdalena
zgłoszona przezKomitet Wyborczy Wyborców "Przyszłość i Rozwój", Lista nr 16

*

*

*

7

5

3

ARNDT Paweł Piotr
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Stowarzyszenie "Forum Samorządowe 2002", Lista nr 18

*

*

1

6

5

 
 
Okręg 2

1

TRZCIŃSKA Krystyna Stefania
zgłoszona przezKomitet Wyborczy Wyborców "Lepsza gmina", Lista nr 15

*

*

*

6

0

2

NASIENNIAK Stanisław
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Stowarzyszenie "Forum Samorządowe 2002", Lista nr 18

*

*

1

5

7

3

SZCZEPANISZYN Józef Kazimierz
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców "Przyszłość i Rozwój", Lista nr 16

*

*

*

1

7

4

MAGDIJ Andrzej Marek
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

6

8

 
 
 
Okręg 3

1

KOZŁOWSKA Marzena Ewa
zgłoszona przezKomitet Wyborczy Wyborców "Lepsza gmina", Lista nr 15

*

*

*

4

2

2

GRYCHOWSKI Artur
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Stowarzyszenie "Forum Samorządowe 2002", Lista nr 18

*

*

*

6

6

3

ŻABIŃSKI Mariusz Janusz
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców - Sport Zdrowie Rodzina, Lista nr 19

*

*

1

2

9

 
 
Okręg 4

1

BARDOŃ-ŁASZCZEWSKA Anna Adrianna
zgłoszona przezKomitet Wyborczy Wyborców "Lepsza gmina", Lista nr 15

*

*

*

9

1

2

ZAWADZKI Damian Jan
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Stowarzyszenie "Forum Samorządowe 2002", Lista nr 18

*

*

1

7

9

3

BIELIK Roman Jan
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców "Przyszłość i Rozwój", Lista nr 16

*

*

*

1

1

 
 
 
Okręg 5

1

KRASICKA Ewa
zgłoszona przezKomitet Wyborczy Wyborców "Lepsza gmina", Lista nr 15

*

*

*

6

9

2

NOWAK Ryszard Henryk
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców "Przyszłość i Rozwój", Lista nr 16

*

*

*

*

5

3

BYCZKOWSKI Bernard
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Stowarzyszenie "Forum Samorządowe 2002", Lista nr 18

*

*

1

3

5

 
 
Okręg 6

1

LUDWIG Irena
zgłoszona przezKomitet Wyborczy "Liga Powiatu Nyskiego", Lista nr 17

*

*

*

4

0

2

KIERPAL Henryk
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Stowarzyszenie "Forum Samorządowe 2002", Lista nr 18

*

*

*

7

6

3

DUMAŃSKI Michał
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców "Przyszłość i Rozwój", Lista nr 16

*

*

*

2

7

4

MISIURA Jadwiga Stanisława
zgłoszona przezKomitet Wyborczy Wyborców "Lepsza gmina", Lista nr 15

*

*

1

3

5

 
 
Okręg 7

1

KULPA Norbert Eugeniusz
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców "Przyszłość i Rozwój", Lista nr 16

*

*

*

2

6

2

GAŁCZYŃSKA Jadwiga Maria
zgłoszona przezKomitet Wyborczy Wyborców "Lepsza gmina", Lista nr 15

*

*

*

5

0

3

DUŚ Ryszard Jan
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Stowarzyszenie "Forum Samorządowe 2002", Lista nr 18

*

*

1

0

3

 
 
Okręg 8

1

BLADOWSKI Grzegorz
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców OSP - Strażak, Lista nr 22

*

*

*

6

2

2

PRZYKLENK Józef
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

3

0

3

GACEK Piotr Józef
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców Integracji Rozwoju Wsi, Lista nr 21

*

*

1

1

4

4

PAPROCKA-KOSZYK Barbara
zgłoszona przezKomitet Wyborczy Stowarzyszenie "Forum Samorządowe 2002", Lista nr 18

*

*

*

3

6

 
 
Okręg 9

1

MIZERA Teresa
zgłoszona przezKomitet Wyborczy Wyborców "Lepsza gmina", Lista nr 15

*

*

*

9

0

2

KRASOŃ Dominika Magdalena
zgłoszona przezKomitet Wyborczy Stowarzyszenie "Forum Samorządowe 2002", Lista nr 18

*

*

1

1

1

 
 
 
Okręg 10
 

1

POPIOŁEK Lucyna Gertruda
zgłoszona przezKomitet Wyborczy Wyborców "Przyszłość i Rozwój", Lista nr 16

*

*

*

*

3

2

MISZCZAK Janina
zgłoszona przezKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

1

3

2

3

RICHTER Joanna Agata
zgłoszona przezKomitet Wyborczy Wyborców "Lepsza gmina", Lista nr 15

*

*

*

8

7

 
 
 
Okręg nr 11

1

BANDUROWSKI Piotr Henryk
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców Gmina - Nasz Dom, Lista nr 20

*

*

*

9

1

2

ROSNER Katarzyna Alicja
zgłoszona przezKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

*

4

0

3

KOCOŃ Magdalena Elżbieta
zgłoszona przezKomitet Wyborczy "Liga Powiatu Nyskiego", Lista nr 17

*

*

*

1

3

4

SIKORA Krystyna Barbara
zgłoszona przezKomitet Wyborczy Wyborców "Lepsza gmina", Lista nr 15

*

*

1

1

9

5

GRABARCZYK Stanisław Wiktor
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców "Przyszłość i Rozwój", Lista nr 16

*

*

*

*

5

 
 
Okręg nr 12

1

GACEK Ryszard Michał
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców "Lepsza gmina", Lista nr 15

*

*

*

8

1

2

SIWEK Józef Henryk
zgłoszony przezKomitet Wyborczy "Liga Powiatu Nyskiego", Lista nr 17

*

*

*

2

0

3

KULIG Grażyna Wiesława
zgłoszona przezKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

*

9

1

4

PIOTROWSKA Jadwiga
zgłoszona przezKomitet Wyborczy Wyborców "Przyszłość i Rozwój", Lista nr 16

*

*

*

*

6

 
 
 
Okręg nr 13

1

MISA Stanisław Eugeniusz
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców "Przyszłość i Rozwój", Lista nr 16

*

*

*

5

6

2

MAŚLANKA Urszula
zgłoszona przezKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

*

8

4

 
 
 
Okręg nr 14

1

SUSZCZYŃSKI Jerzy
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Stowarzyszenie "Forum Samorządowe 2002", Lista nr 18

*

*

*

7

0

2

PĘPEK Mateusz
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

*

8

2

 
 
Okręg nr 15

1

BUDYNEK Urszula Maria
zgłoszona przezKomitet Wyborczy Stowarzyszenie "Forum Samorządowe 2002", Lista nr 18

*

*

1

0

1

2

KŁOKOSIŃSKA Agnieszka Władysława
zgłoszona przezKomitet Wyborczy Wyborców "Lepsza gmina", Lista nr 15

*

*

1

5

5