Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Dzień Babci i Dziadka w Ośrodku Integracji Społecznej w Ścinawie Małej

Babcia i Dziadek to ważne osoby w życiu każdego dziecka.

W tym szczególnym dniu dzieci z przedszkola w Ścinawie Nyskiej czyli „Krasnoludki”, „Żabki' i „Sówki” również pamiętały o swoich babciach i dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich uroczystość.

Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny, a następnie wręczyły prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Również dla podopiecznych Domu Opieki Społecznej zostały przygotowane prezenty oraz łakocie, które przekazano na ręce ich opiekunów.

Wiele uśmiechów i humoru dostarczyły babciom i dziadkom konkursy, które poprowadziła pani Aleksandra Gawryś Krzemianowska.

Każdy uczestnik został obdarowany kolorowym serduszkiem. Po tych atrakcjach babcie i dziadkowie zostali poczęstowani słodkościami. Mamy nadzieję, że ten dzień pozostanie na długo w pamięci zarówno dzieci jak i dorosłych.

Na uroczystości nie zabrakło  pana Burmistrza – Janusza Wójcika, Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ścinawie Małej – Pani Joanny Beśki ,  oraz Pani  Dyrektor Domu Opieki Społecznej w Korfantowie Pani Haliny Wojewódki.

Zapraszam do albumu zdjęć.

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

Przygotowała: Jolanta Józefiak

Akceptowała: Jolanta  Grzegorzewicz