Dziś są imieniny: Edwina, Rosławy, Rozalii
Wybierz język:
 20-02-2015 09:57

Polub nas na Facebooku!

Miło nam poinformować, że od 10 lutego 2015r. Urząd Miejski w Korfantowie zaistniał na obecnie najpopularniejszym portalu społecznościowym.

            Zachęcamy przede  wszystkim osoby korzystające z Facebooka, w tym mieszkańców gminy i jej sympatyków   do polubienia naszego  oficjalnego  profilu.

             Nasz profil z założenia różnić się będzie od strony głównej urzędu (www.korfantow.pl), gdyż będziemy  zamieszczali na nim informacje napisane w sposób bardziej przyjazny dla czytających, lekki i komunikatywny.

Nie będzie  na nim podstaw prawnych, nie będzie urzędowo, ale będzie przystępnie i interesująco dla czytelnika. Na profilu będziemy przedstawiać fakty  dotyczące  sukcesów naszych mieszkańców, bieżących ciekawych inicjatyw, tych zrealizowanych jak również zaplanowanych. 

Wreszcie, zechcemy zaprosić  również Państwa na  szereg imprez, które na terenie gminy są przez różne nasze jednostki organizowane, a  o których niewiele osób wie.

             Mamy nadzieję, że przyjęta formuła spodoba się  mieszkańcom gminy tym młodszym i starszym, którzy wbrew pozorom też z tego medium społecznościowego korzystają!

 

Jak skorzystać:

Na  stronie www.korfantow.pl znajduje się niebieskie logo Facebooka: fb2.jpeg wystarczy kliknąć ,,lubię to” i na bieżąco można będzie śledzić ważniejsze informacje gminne.

Profil  ma być jedynie uzupełnieniem oficjalnej strony urzędu, na której znajdą Państwo dużo więcej interesujących informacji.

 

Bezpośredni link do naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/korfantow