Dziś są imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
Wybierz język:
 03-03-2015 10:15

„KGW na start!”

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie “KGW na start” na Najlepsze Koło Gospodyń Wiejskich 2015!

Organizatorem konkursu jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. wydawca "Tygodnika Poradnika Rolniczego", Top Agrar Polska, "Modna Gospodyni", "Piękno&Pasje".

Celem organizowanego konkursu jest promocja działalności Kół Gospodyń Wiejskich i prezentacja tych, które działają aktywnie na rzecz otaczającego ich środowiska. W konkursie mogą brać udział wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich działające na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, na podstawie ustawy z dnia 8 października 1982 r. o społeczno-zawodowych organizacjach rolników oraz na podstawie innych ustaw, w tym w formie stowarzyszeń.

Okres zgłaszania kandydatów rozpoczął się 15.02.2015 r. i potrwa aż do 30.10.2015 r. Konkurs będzie przebiegał w 3 etapach, a wręczenie nagród odbędzie się podczas Gali Finałowej w 2016 roku podczas trwania Agroshow Bednary.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie.

 

Co zrobić by wziąć udział w konkursie?

Wystarczy przesłać do wydawnictwa zgłoszenie zawierające następujące informacje: nazwę KGW, adres kontaktowy, numer telefonu oraz adres e-mail, imię i nazwisko przewodniczącej, rok założenia KGW z opisem przebiegu działalności Koła Gospodyń Wiejskich.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres Organizatora: Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o. o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań, z dopiskiem konkurs "KGW na start" lub na adres e-mail: .

 

Zapraszamy do udziału w konkursie! Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

 

Do pobrania:

- PDFRegulamin konkursu (209,36KB)
- DOCKwestionariusz zgłoszeniowy (843,50KB)
 

 

JW/JG