Dziś są imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
Wybierz język:
 03-04-2015 10:47

Głosujmy na Wyjątkowe Podwórko dla Puszyny!

Informacja o glosowaniu.jpeg

Szanowni Państwo, niezmiernie miło jest nam poinformować o trwającej kolejnej akcji marki NIVEA jaką w tym roku jest konkurs Wyjątkowe Podwórko NIVEA.

W ramach tegorocznego konkursu wyjątkowe podwórka NIVEA powstaną w 40 miejscowościach, które zbiorą największa liczbę głosów. Głosowanie trwa od 3 kwietnia do 31 maja i podzielone jest na dwie tury. Z końcem kwietnia poznamy pierwsze 20 zwycięskich lokalizacji, a kolejnych 20 zostanie ogłoszonych z końcem maja.

Z terenu naszej gminy do konkursu została zgłoszona miejscowość Puszyna, która pośród ponad 1000 innych miejscowości będzie walczyć o Wasze głosy. Pragniemy zachęcić do ich oddawania poprzez stronę www.nivea.pl . Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy posiadać aktywny adres e-mail. Każdego dnia można oddać jeden głos.

Gorąco prosimy o Państwa głosy i chcemy przypomnieć, że w podobnej akcji pod nazwą 100 Placów Zabaw na 100 lat NIVEA , która przeprowadzona została w roku 2011, jednym z finalistów była miejscowość Rzymkowice z terenu naszej Gminy. Poniżej linki  pod którymi można zobaczyć efekty starań osób głosujących w roku 2011.

http://www.korfantow.pl/1565/2351/oddanie-do-uzytku-placu-zabaw-w-rzymkowicach.html

http://www.korfantow.pl/1697/nivea-zbuduje-plac-zabaw-w-rzymkowicach.html