Dziś są imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
Wybierz język:
 03-04-2015 13:19

Połowa zebrań sołeckich już za nami

Lp.

Sołectwo

Termin zebrania, liczba uczestników

Wyniki wyborów na kadencję 2015-2019

1

Kuźnica Ligocka

04.02.2015r.

Liczba uczestników wg listy obecności:34,

II termin zebrania

Sołtys:

Stanisław Śmiałek

Rada Sołecka:

  1. Rejnard Piechowiak,
  2.  Zuzanna Krawczyk
  3. Irena Weis;
  4. Renata Vogt;
  5. Stanisław Siwek;
  6. Barbara Fiedler;
  7. Wioletta Wójcik

2.

Jegielnica

11.02.2015r.

Liczba uczestników wg listy obecności:40,

I termin zebrania

Sołtys:

Roman Knapek

Rada Sołecka:

  1. Zofia Górna;
  2. Renata Kolonko;
  3. Beata Knapek

3.

Rzymkowice

24.02.2015r.

Liczba uczestników wg listy obecności:70,

II termin zebrania

Sołtys:

Dorota Spyra

Rada Sołecka:

  1. Ernest Bogon;
  2. Damian Deszczka;
  3. Gerard Kubon;
  4. Jan Hauschild;
  5. Jan Lison

 

4.

Kuropas

06.03.2015r.

Liczba uczestników wg listy obecności:23,

II termin zebrania

Sołtys:

Damian Zawadzki

Rada Sołecka:

  1. Dorota Kudryńska;
  2. Mariusz Bergiel;
  3. Krzysztof Bergiel

5.

Puszyna

13.03.2015r.

Liczba uczestników wg listy obecności:55,

II termin zebrania

Sołtys:

Danuta Kmiecik

Rada Sołecka:

  1. Łukasz Chrobok;
  2. Mateusz Piekuś;
  3. Dorota Sulikowska;
  4.  Leszek Walczak

6.

Rynarcice

14.03.2015r.

Liczba uczestników wg listy obecności:15

II termin zebrania

Sołtys:

Alfreda Woźna

Rada Sołecka :

  1. Jan Skrętkowicz;
  2. Danuta Charłamów;
  3. Józefa Wołoszczuk;
  4. Ewelina Fugas;
  5. Anna Wilczek

7.

Pleśnica

20.03.2015r.

Liczba uczestników wg listy obecności:17

II termin zebrania

Sołtys:

Bogdan Bieda

Rada Sołecka :

1) Małgorzata Rzepska;

2) Ewa Firsowicz;

3) Helena Tutak

 

8.

Przydroże Wielkie

25.03.2015 r.

Liczba uczestników wg listy obecności:24

II termin zebrania

Sołtys:

Danuta Korzeniowska

Rada Sołecka :

  1. Henryk Iżykowski
  2. Teresa Kobylańska;
  3. Dariusz Bęben

 

 

9.

 

Myszowice

     27.03.2015 r.

Liczba uczestników wg listy obecności:42

I termin zebrania

Sołtys:

Lesław Dyląg

Rada Sołecka:

1) Kamil Bednarski

2) Jan Mistarz

3) Jan Szczepański

10.

Włostowa

28.03.2015r.

Liczba uczestników wg listy obecności:40

II termin zebrania

Sołtys:

Piotr Brodkorb

Rada Sołecka:

1) Aleksandra Konarska;

2) Joachim Luda;

3) Piotr Podstawka;

4) Artur Kubica

 

 

11.

Przechód

29.03.2015 r.

Liczba uczestników wg listy obecności:52

II termin zebrania

Sołtys:

Grażyna Hoffmann

Rada Sołecka:

  1. Piotr Lison;
  2. Krzysztof Kandzia;
  3. Angelika Nentwich;
  4. Daniel Hoffmann;
  5. Agata Bernacka;
  6. Irena Hoffmann;
  7. Krzysztof Walczyk

12.

Piechocice

31.03.2015r.

Liczba uczestników wg listy obecności: 24

I termin zebrania

Sołtys:

Anata Markowska

Rada Sołecka:

1)Marek Sopel;

2)Damian Przywara;

3)Maria Rosenberg

 

Informację zebrała  na podstawie protokołów zebrań wiejskich  Ewelina Siwek  w dniu 03.04.2015r.