Dziś są imieniny: Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta
Wybierz język:
 28-05-2015 11:58

Misja Przyroda to niezwykła podróż w świat przyrody!

Uczestniczymy w projekcie edukacyjnym „Misja Przyroda-Zielone Szkoły w Parkach Narodowych”, który jest realizowany przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.

            Uczniowie z wielkim zaangażowaniem zbierają informację o parku narodowym, do którego pojedziemy. Dowiadują się o najciekawszych roślinach i zwierzętach parku, jak również o najciekawszych miejscach i zjawiskach, które możemy napotkać podczas wizyty w Parku Narodowym Gór Stołowych. Dzieci świetnie przygotowane projekty/prace zaprezentowały na gazetce okolicznościowej na korytarzu szkolnym. Natomiast przygotowana prezentacje multimedialne przedstawiły na zajęciach. Już nie mogą się doczekać, kiedy wyruszą na spotkanie z przygodą.

Przed wyjazdem na zajęciach sporządziliśmy Kodeks Korespondenta -10 zasad, które będą obowiązywać w czasie pobytu i pracy na Zielonej Szkole. Na bieżąco będziemy informować o naszych działaniach na facebooku - wysyłać zdjęcia, notatki prasowe i relacje z pobytu na profil Misja Przyroda.

Na kolejnym zebraniu z rodzicami zostały przekazane dokładne informacje dotyczące terminu, godzin wyjazdu i powrotu, szczegółowego harmonogramu pobytu, adresu noclegowego i telefonu kontaktowego oraz spisu rzeczy, które należy spakować.

 

Przygotowała Dorota Łapot

Akceptowała J.Grzegorzewicz