Dziś są imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Wybierz język:
 20-11-2015 10:13

Głosujmy na pracę plastyczną Przedszkola Przechód w konkursie Buliba.pl

Firma Buliba jest organizatorem konkursu "Wielki Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli". Jest to konkurs plastyczny przeznaczony dla przedszkoli, punktów i oddziałów przedszkolnych oraz zerówek z całej Polski.

Hasło tegorocznej edycji konkursu to "Zrób to sam!". W tej też tematyce przedszkola biorące udział w konkursie zgłaszają swoje prace plastyczne na stronie www.buliba.pl. Prace powinny być wykonane z niepotrzebnych rzeczy lub ich elementów, a także z materiałów plastycznych. Rodzaj materiałów, forma pracy i jej rozmiar są dowolne i zależą tylko od pomysłowości twórców.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w dwóch osobnych kategoriach: A - przez jury złożone z przedstawicieli organizatora konkursu oraz B - przez użytkowników serwisu Buliba.pl głosujących na prace. Jury oceni wartość artystyczną prac, wkład pracy włożonej w ich wykonanie, pomysłowość autora lub grupy autorów oraz zgodność tematu pracy z tematem przewodnim konkursu.

Do wygrania 240 nagród dla przedszkoli i 156 nagród dla głosujących na prace konkursowe. Każde przedszkole będące laureatem konkursu oprócz nagrody otrzyma dyplom wysłany pocztą, a każde przedszkole uczestniczące w konkursie specjalny dyplom do wydruku.

Z naszej Gminy do konkursu zgłosiło się Przedszkole z Przechodu. Na pracę konkursową naszego przedszkola będzie można głosować w dniach od 26 do 30 listopada.2015 roku w godzinach od 7.00 do 23.00 poprzez stronę internetową www.buliba.pl .

Zachęcamy do oddawania swoich głosów na Przedszkole w Przechodzie!