Dziś są imieniny: Flawii, Justyna, Rajmunda
Wybierz język:
 01-02-2016 12:21

Sprawozdania z działań Odnowy Wsi w roku 2015

Uprzejmie informuję, że Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego udostępnił druk sprawozdań sołeckich z działań Odnowy Wsi za rok 2015. Sprawozdania należy sporządzić do dnia 15 lutego 2016 roku w wersji elektronicznej i przesłać na adres: lub bądź dostarczyć na nośniku elektronicznym do Urzędu Miejskiego w Korfantowie.

W celu ułatwienia Państwu należytego sporządzenia sprawozdania możliwa jest wersja papierowa złożona bezpośrednio w Wydziale Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego
w Korfantowie.

Jednocześnie informuję, że w sprawozdaniu z działań Odnowy Wsi za rok 2015, pkt XV. Spełnienie kryteriów modelu "Wieś przyszłości" nie jest pkt. obowiązkowym do uzupełnienia (pkt ten jest wypełniany przez sołectwa, co 2 lata).

Druk sprawozdania wraz z instrukcją dostępny jest także na stronie internetowej www.korfantow.pl w zakładce Gmina – Odnowa wsi oraz na stronie internetowej www.odnowawsi.eu w zakładce Komunikaty i ogłoszenia.

W powyższej sprawie pomocy udziela Pani Jolanta Grzegorzewicz – Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych oraz Pani Justyna Wolak – Referent ds. społecznych (tel. 77 434 38 20, wew. 42), po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym terminu spotkania.

Mile widziane wcześniejsze złożenie sprawozdania.

 

Załączniki:

1. XLSSprawozdanie sołeckie z działań Odnowy Wsi za rok 2015 (169,50KB)

2. PDFInstrukcja wypełniania Sprawozdania sołeckiego z działań Odnowy Wsi za rok 2015 (104,15KB).

 

JW/JG