„Śniadanie mistrzów” 2017/2018
14 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Czesława Niemena w Korfantowie odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych etapu gminnego dla uczniów szkół podstawowych oraz uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2017/2018.
Etapy gminne Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych odbywały się od stycznia do kwietnia 2018 roku. Na przestrzeni tych miesięcy odbyło się 15 konkursów, w których wzięło udział 58 uczniów.
Podczas uroczystości Burmistrz Korfantowa - Pan Janusz Wójcik podziękował uczniom, nauczycielom oraz dyrektorom placówek przygotowujących uczniów do turniejów.
Laureaci odebrali nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Po oficjalnej uroczystości zaproszono wszystkich na poczęstunek – „śniadanie mistrzów”.
Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć.