Dziś są imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
Wybierz język:
 01-10-2018 16:56

„Tradycje polskiej wsi – Dożynki 2018” inicjatywa lokalna realizowana wspólnie przez Gminę Korfantów

W Rodzinnych  Ogrodach Działkowych w Korfantowie działkowicze z całej Gminy obchodzili   Dzień Działkowca. W uroczystości wziął udział również Pan Janusz Wójcik - Burmistrz Korfantowa, Pani Jolanta Grzegorzewicz  - Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych oraz Pan Stanisław Szkolny - Dyrektor Domu Kultury w Korfantowie.

Dzień ten był również okazją do  wręczenia  odznaczeń dla zasłużonych działkowców oraz dyplomów za wzorowe prowadzenie działek. 

Po części oficjalnej rozpoczęły się programy artystyczne w wykonaniu zespołów:  „Fantazja” z Bielic oraz  zespołu „Echo Korfantowa”. Uczestnicy  inicjatywy biesiadowali również z zespołem ANA BAND i uwierzcie proszę, że było warto.J

Dziękujemy bardzo Panu Tadeuszowi Przystawskiemu – Prezesowi Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Korfantowie za zaangażowanie i trud włożony we wspólną realizację działań.

Na działania pn. „Tradycje polskiej wsi – Dożynki 2018” w ramach inicjatywy lokalnej  Rodzinne Ogrody Działkowe w Korfantowie pozyskały środki finansowe z budżetu Gminy Korfantów w wysokości 1 500 zł.

 

 

AC/JG