Dziś są imieniny: Bogumiła, Gerarda, Józefy
Wybierz język:
 17-12-2018 08:36

,,Nie wystarczy posadzić’’

Z satysfakcją i przyjemnością informujemy o zakończeniu realizacji projektu pn „Nie wystarczy posadzić”. Projekt realizowany był przy udziale wszystkich organizacji społecznych działających we Włodarach i trwał ponad 7 miesięcy.

Projekt był kontynuacją podjętych w 2016 i 2017r. inicjatyw, mających na celu podniesienie świadomości ekologicznej uczestników. Tym razem działania były skierowane na edukację  z zakresu podstawowych zasad pielęgnacji  drzew, krzewów i roślin kwitnących.

Po zakończeniu realizacji, możemy stwierdzić, że przeprowadzone działania projektowe, bardzo skutecznie wpłynęły na podniesienie świadomości ekologicznej uczestników. Udało się nam osiągnąć wszystkie zakładane cele i rezultaty. Na dobrą opinię i przebieg realizacji projektu, bardzo duży i pozytywny wpływ miało doświadczenie organizacyjne wnioskodawców i osób zaangażowanych. To doświadczenie w głównej mierze zostało zdobyte podczas realizacji podobnych projektów z Bioróżnorodności organizowanych przez Urząd Miejski w Korfantowie  jak również innych działań  z rożnych dziedzin życia społecznego, w ramach programu Odnowy Wsi.

Realizacja projektu to również wspaniała i szeroko rozumiana, współpraca  wszystkich organizacji społecznych, działających w naszej miejscowości.

Dziękujemy Urzędowi Miejskiemu w Korfantowie za przyznaną dotację(5000 zł) oraz za okazaną życzliwość i współpracę podczas realizacji projektu.

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom oraz sympatykom naszych działań.

                                 

W załączeniu prezentacja z realizacji  projektu.

PDFPrezentacja bio 2018.pdf (4,57MB)
 

 

Zarząd SRW- we Włodarach- „Villa Vlokmari”