Dziś są imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława
Wybierz język:
 20-09-2007 15:09

Informacja o dopłatach do materiału siewnego dla rolników

 "Dopłaty do materiału siewnego".

Zgodnie z ustawą z dnia 12 stycznia 2007 r. o zmianie ustawy o Agencji Rynku Rolnego i organizacji niektórych rynków rolnych (Dz. U. nr 35, poz. 216) Agencja uruchomiła nowy mechanizm „Dopłaty do materiału siewnego”.

W ramach w/w mechanizmu Agencja udzielała będzie dopłat z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany, w ramach:
  • dopłaty mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie,
  • dopłaty dla producentów rolnych, którzy w 2006 r. ponieśli szkodę w uprawach spowodowaną dotknięciem ich gospodarstw suszą.
Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej Agencji Rynku Rolnego
 
Warunki uzyskania dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany
 
 
1. Warunki uzyskania dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany
 
2. Wniosek o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany dla producentów rolnych, którzy w 2006 r. ponieśli szkodę w uprawach spowodowaną dotknięciem ich gospodarstw suszą (Dms_P1_f1)
 
 
3. Wniosek o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie (Dms_P1_f2)
 
 
ARR OT w Opolu
ul.Horoszkiewicza 6
45-301 Opole
Sekcja Informacji

tel. 077-4417000 wew. 225