Dziś są imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
Wybierz język:
 10-09-2019 11:24

Wyróżnienie dla Pana Bogusława Hutnika

Nasz lokalny przedsiębiorca Pan Bogusław Hutnik został laureatem tytułu Europejskiej Federacji Doradców Finansowych  w ramach programu CIRF (Certyfikat Innowacyjna i Rzetelna Firma).

Program CIRF powstał by wspierać firmy, w których wdrażane są innowacyjne mechanizmy biznesowe mające na celu podnosić jakość świadczonych usług przy jednoczesnym zaspokojeniu potrzeb każdego klienta. O tytuł Europejskiej Firmy Fair Play rywalizowało 7 firm, z których Zakład Ortopedyczny Hutnik otrzymał najwyższą punktację. 

Tytuł EFFP nadawany jest przede wszystkim przez klientów oraz kooperantów przedsiębiorstw. Program CIRF działa na dwóch biegunach. Pierwszy polega na aktywnym wspomaganiu przedsiębiorstw w Polsce, drugi zaś skierowany jest do wszystkich konsumentów, aby wybierali przedsiębiorstwa, które ich zdaniem świadczą swoje usługi na najwyższym poziomie. Nasz lokalny przedsiębiorca Pan Bogusław Hutnik otrzymał swoje wyróżnienie dzięki działaniom programu CIRF w wyniku drugiej z tych sfer, a mianowicie badań zadowolenia klientów.

Poprzez przyznanie certyfikatu Zakład Ortopedyczny Hutnik został wyróżniony spośród polskich firm, które inwestują w kapitał ludzki, wiedzę i społeczną odpowiedzialność przy zachowaniu dwóch najważniejszych kwestii INNOWACYJNOŚĆ i RZETELNOŚĆ,  tym samym firma Pana Bogusława Hutnika wnosi prestiż i rozpoznawalność swojego przedsiębiorstwa na wyższy poziom oraz utwierdza swoich obecnych klientów jak również tych potencjalnych klientów w słuszności dokonanego przez siebie wyboru, podnosząc zaufanie i konkurencyjność własnej firmy nie tylko na lokalnym rynku ale osiągając renomę o zasięgu ogólnopolskim.

Tytuł nadawany jest firmom, które mogą pochwalić się minimum 90-cio % odsetkiem zadowolonych klientów oraz kontrahentów, zaś polityka biznesowa tych firm ukierunkowana jest zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej zawartymi w strategii wzrostu „EUROPA 2020”.

Wyróżnienie dla Pana Bogusława (1).jpeg Wyróżnienie dla Pana Bogusława (2).jpeg