Ogłoszenie dotyczące konsultacji projektów uchwał Sejmiku Województwa Opolskiego zmieniających uchwałę w sprawie nadania statutu Teatrowi im. Jana Kochanowskiego w Opolu i uchwałę w sprawie nadania statutu Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera
Zapraszamy organizacje pozarządowe prowadzące działalność statutową w obszarze podlegającym konsultacjom na terenie województwa opolskiego do zgłaszania uwag/ propozycji do projektów uchwał Sejmiku Województwa Opolskiego zmieniających uchwałę w sprawie nadania statutu Teatrowi im. Jana Kochanowskiego w Opolu i uchwałę w sprawie nadania statutu Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera w Opolu.
Termin przeprowadzenia konsultacji: 27 listopada – 10 grudnia 2019 r.
Sposób konsultacji: ewentualne uwagi/propozycje do projektu uchwały Sejmiku Województwa Opolskiego będzie można zgłaszać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail dks@opolskie.pl na formularzu stanowiącym załącznik nr 1 do Regulaminu konsultowania aktów prawa miejscowego z organizacjami pozarządowymi w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji oraz z Radą Działalności Pożytku Publicznego Województwa Opolskiego, stanowiącego załącznik do Uchwały Nr I/13/2014 Sejmiku Województwa Opolskiego z dnia 28 listopada 2014 r.
Dokumenty podlegające konsultacjom:
projekty uchwał Sejmiku Województwa Opolskiego zmieniające:
- uchwałę w sprawie nadania statutu Teatrowi im. Jana Kochanowskiego w Opolu
- uchwałę w sprawie nadania statutu Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera w Opolu
Uchwała Zarządu Województwa Opolskiego, na podstawie której rozpoczęto konsultacje, wraz z harmonogramem konsultacji:
Uchwała nr 1742/2019 Zarządu Województwa Opolskiego z dnia 18 listopada 2019 r. (DOCX | 17,04KB)
Załącznik nr 1 do uchwały 1742_2019 (DOCX | 17,47KB)
Załącznik Nr 2 do uchwały 1742_2019 (DOCX | 15,91KB)
formularz uwag (DOCX | 13,49KB)