Dziś są imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
Wybierz język:
 27-05-2020 09:51

Informacja dotycząca funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Korfantowie

Przypominamy, że Urząd Miejski w Korfantowie otwarty jest do bezpośredniej obsługi interesantów od początku epidemii tj. marca br.

Jednocześnie zaznaczamy, że wciąż obowiązują wszystkie zasady związane z zachowaniem bezpieczeństwa, które mają minimalizować zagrożenie związane z COVID – 19.

▶Przypominamy:

✔po wejściu na teren Urzędu (Rynek lub Reymonta) należy zdezynfekować dłonie środkiem do dezynfekcji, dostępnym na korytarzu;

✔opłaty za śmieci, podatek, opłaty z tytułu wydawania zaświadczeń, za przedszkole można dokonać w budynku Urzędu Miejskiego w Korfantowie, Rynek 4 w: poniedziałki, środy i piątki w godzinach 9.00-12.00 ( kasa czynna jest na Rynku do odwołania);

Wpłat można dokonywać również na rachunki bankowe dostępne pod adresem: https://bip.korfantow.pl/

✔przebywając na terenie Urzędu należy zasłonić usta oraz nos maseczką lub chustą.

✔Petenci obsługiwani są w informacji lub w biurach. Obowiązuje zasada, że w biurze poza pracownikami może przebywać tylko jedna osoba z zewnątrz.

✔w trakcie oczekiwania petenci zobowiązani są do zachowania pomiędzy sobą bezpiecznej odległości wynoszącej co najmniej 1,5 m.

✔każdy, kto chce załatwić sprawę w Urzędzie, zobowiązany jest do ujawnienia swoich danych osobowych poprzez wpisanie do księgi ewidencji wejść do budynku.

✔w przypadku choroby lub niepokojących objawów (gorączka, kaszel) prosimy o rezygnację z osobistej wizyty w urzędzie.

✔Urząd Miejski w Korfantowie czynny jest w godzinach:

- poniedziałek:7:30-17:00

- wtorek-czwartek 7:30-15:30

- piątek 7:30-14:00.

☎ Zachęcamy Państwa do załatwiania spraw telefonicznie

77 4343820 lub 77 4343821, e-mailowo na adres korfantow@korfantow.pl lub poprzez profil zaufany,

adres skrzynki: ePUAP: /mx1486lqdi/skrytka

W związku z wciąż istniejącym zagrożeniem epidemiologicznym prosimy o bezwzględne stosowanie się do powyższych zasad oraz poleceń pracowników urzędu w zakresie realizowanej obsługi!

 

Korfantów, 27.05.2020r.