Świąteczne spotkanie w Rzymkowicach
W poniedziałek 17 grudnia br. w Rzymkowicach odbyło się świąteczne spotkanie opłatkowe. Głównym organizatorem było Koło Mniejszości Niemieckiej. W programie spotkania były m.in. występy dzieci ze szkoły podstawowej, występy chóru Rzymkowianki i uroczysta kolacja. Poniżej kilka zdjęć z tego spotkania.