Dziś są imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
Wybierz język:
 12-11-2009 13:09

Narada z sołtysami Gminy Korfantów

W dniu 10 listopada br. odbyła się comiesięczna narada Burmistrza z sołtysami Gminy Korfantów, tym razem zorganizowana została w świetlicy wiejskiej w Kuropasie.

Tematyka spotkania obejmowała sprawy tj. omówienie założeń do projektu budżetu Gminy Korfantów na 2010 rok oraz przedstawienie wykorzystania środków na inicjatywy społeczne w 2009 roku i rozliczenie projektów z programu ,,Odnowy wsi w powiecie nyskim”. Sołtysi podczas spotkania mieli również możliwość zgłaszania spraw nurtujących swoje miejscowości.

W trakcie spotkania Burmistrz zapoznał wszystkich z obecną sytuacja finansową gminy oraz trwającymi pracami nad opracowaniem budżetu gminy na 2010, prognozami finansowymi oraz katalogiem zadań jakie w latach przyszłych będą przez gminę realizowane i ich konsekwencjami dla budżetu. Zapoznał ponadto z nowym regulaminem programu ,,Odnowa wsi w powiecie nyskim” na 2010 i zasadami obowiązującymi przy naborze projektów, a także przedstawił zadania jakie zostały wykonane w ramach tego zadania w roku 2009.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z narady.

Obraz 001.jpeg Obraz 002.jpeg Obraz 003.jpeg Obraz 006.jpeg