Dziś są imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
Wybierz język:
 06-07-2009 15:04

Zaproszenie na szkolenia Aktywny Lider

Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych organizuje cykl szkoleń Aktywny Lider.
 
Celem szkoły "Aktywny Lider"  jest kreowanie i wspieranie liderów, osób zaangażowanych w działalność organizacji pozarządowych na terenie województwa opolskiego.
 
Cykl szkoleń realizowany jest w ramach projektu "BUDZIMY III SEKTOR"- rozwój potencjału opolskich NGO's finansowanego ze środków otrzymanych z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu - Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (FIO).
 
Szkolenie jest okazją do rozwoju wiedzy, umiejętności i zdobyciu doświadczenia potrzebnego w podejmowanych przez Stowarzyszenia działaniach. Dlatego między innymi uczymy podstaw komunikacji, jak zarządzać własnym czasem, delegować zadania, skąd pozyskać fundusze na planowane działania.
 
Każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z:
• czterech szkoleń (weekendowych), których szczegółowa tematyka wynikała będzie
z potrzeb szkoleniowych grupy
• porad doświadczonych trenerów i poradników
• podzielić się z innymi zdobytym już przez siebie doświadczeniem
• czerpać inspirację z działań podejmowanych przez innych
• pomocy przy tworzeniu własnej Indywidualnej Ścieżki Rozwoju
Zainteresowani udziałem w cyklu szkoleniowym proszeni są o zagłoszenie się i przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres , fax-em 77 441 50 25 wew. 103 lub osobiście w biurze OCWIP przy ul. Damrota 4, pok.35-36 (II piętro). Termin przesyłania zgłoszeń upływa 6 września 2009r.
Wybór uczestników nastąpi na podstawie analiz formularzy oraz rozmów kwalifikacyjnych, które odbędą się dla I grupy w terminie od 6- 11 września 2009 i dla II grupy od 11 - 18 września 2009 r.
Dokumenty do pobrania:
- DOCporozumienie aktywny lider (885,00KB)
- DOCformularz zgłoszeniowy (886,00KB)