Dziś są imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
Wybierz język:
 31-08-2009 15:20

Konkurs na najlepszą imprezę i obiekt turystyczny

Kluczborsko-Oleska Lokalna Organizacja Turystyczna realizuje projekt o nazwie "Kwitnąca Wieś Opolska - Turystyczne Niezapominajki”.
W ramach projektu organizowane są:
- konkurs na najbardziej „kwitnący” gospodarczo i kulturalnie obiekt turystyczny położony na terenach wiejskich Opolszczyzny,
- konkurs na najlepsza wiejską imprezę turystyczną, kulturalną i sportową o zasięgu gminnym, obrazującą bogactwo tradycji i kultury wsi opolskiej.
Na obiekty głosują turyści, natomiast na imprezy ich uczestnicy. Wśród wszystkich glosujących zostanie rozlosowana nagroda – rower górski.
Głosowanie odbywa się poprzez oddanie głosu na stronie internetowej www.opolskawies.pl oraz za pomocą kuponów dostępnych u właścicieli obiektów i organizatorów imprez. Głosujący przesyłają wypełnione kupony na adres organizatora – Kluczborsko-Oleskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.
 
 W przypadku Gminy Korfantów można głosować na:
a)      imprezy:
„Dożynki Gminne – Gminne Święto Plonów”
„Turniej Piłki Prądowej Wasserball”
b) obiekty:
„Centrum Integracji Wiejskiej w Kuropasie”
„Baseny Kąpielowe w Ścinawie Małej”
 
Konkurs rozpoczyna się z dniem 20 sierpnia 2009 roku. Termin dostarczenia kuponów oraz głosowania na stronie internetowej upływa z dniem 31 października 2009 roku (w przypadku przesyłki kuponów decyduje data stempla pocztowego). Konkurs rozstrzygnie Komisja Konkursowa, w której skład wejdą członkowie Zarządu KOLOT-u.
 
Zapraszamy do głosowania !!!!!!!