Dziś są imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
Wybierz język:
 16-07-2010 15:32

Wizyta kolarzy w Gminie Korfantów

W dniu 14.07.2010 r. Gminę Korfantów odwiedzili kolarze biorący udział w VI Europejskim Tygodniu Turystyki Rowerowej oraz 59 Centralnym Zlocie Turystów Kolarzy PTTK organizowanych przez PTTK Prudnik. W zlocie, który potrwa do soboty łącznie bierze udział 600 rowerzystów z całej Europy w tym ponad 300 z Francji. W ramach programu oprócz zwiedzenia Gminy Korfantów, uczestnicy tego przedsięwzięcia zatrzymali się w naszym miasteczku na poczęstunek, zorganizowany na stadionie miejskim w Korfantowie.
Wszystkim uczestnikom bardzo przypadła do gustu zarówno nasza niezwykła okolica jak i posiłek, na który składały się również świeżutkie bułeczki przekazane przez nasze lokalne piekarnie.
Z tego miejsca pragniemy gorąco podziękować Panom: Ryszardowi Szymańskiemu z Korfantowa, Wiesławowi Mikołajów z Przechodu oraz Andrzejowi Witasikowi ze Ścinawy Małej, którzy ofiarowali swoje wyśmienite pieczywo.
Uczestnikom VI Europejskiego Tygodnia Turystyki Rowerowej, życzymy sportowego zacięcia, wytrwałości, wspaniałych tras i wyśmienitej pogody, aby mogli uprawiać ten piękny sport z jak największą przyjemnością.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: 
  kolarze 009.jpeg   kolarze 015.jpeg
kolarze 022.jpeg kolarze 023.jpeg kolarze 027.jpeg
kolarze 028.jpeg kolarze 029.jpeg kolarze 002.jpeg